dzisiaj: 113, wczoraj: 207
ogółem: 1 204 409
statystyki szczegółowe
Mecze sparingowe |
Najbliższa kolejka 1 |
Trampkarze » Inne rozgrywki |
Po raz drugi w ciągu dwóch tygodni zawodnicy Pogoni z rocznika 2005 zawitali do Konina. Odbywał się tam Ogólnopolski Turniej Halowy „Górnik Cup 2017”. W niedzielnych potyczkach wzięło udział dziesięć zespołów, w tym trzy drużyny miejscowego Górnika, Unia Janikowo, KKS Kalisz, Błękitni Owińska, Mieszko Gniezno, Unia Swarzędz, Dwunastka Włocławek i Pogoń Zduńska Wola.
Więcej w rozwinięciu...
Rozgrywki grupowe nasi zawodnicy przeszli bez potknięcia a jedyne dwie bramki stracili w ostatnim meczu z Mieszkiem Gniezno, gdy byli już pewni awansu do półfinału z pierwszego miejsca w grupie.
W półfinale Pogoń bez większych problemów pokonała drużynę KKS z Kalisza. Dopiero w wielkim finale po zaciętym meczu nasi zawodnicy musieli uznać wyższość pierwszej drużyny miejscowego Górnika przegrywając 1:2.
Gratulacje dla całej drużyny i Trenera.
Mecze grupowe
Grupa A:
Górnik Konin A – Górnik Konin 2006 5:0
Unia Janikowo – KKS Kalisz 0:1
Błękitni Owińska – Górnik Konin A 2:3
Górnik Konin 2006 – Unia Janikowo 0:0
KKS Kalisz – Błękitni Owińska 3:2
Górnik Konin A – Unia Janikowo 4:2
Górnik Konin 2006 – KKS Kalisz 0:3
Unia Janikowo – Błękitni Owińska 4:4
KKS Kalisz – Górnik Konin A 2:2
Błękitni Owińska – Górnik Konin 2006 3:0
Tabela grupy A:
Miejsce | Zespół | Mecze | Punkty | Bramki |
1 | Górnik Konin A | 4 | 10 | 14 - 6 |
2 | KKS Kalisz | 4 | 10 | 9 - 4 |
3 | Błękitni Owińska | 4 | 4 | 11 - 10 |
4 | Unia Janikowo | 4 | 2 | 6 - 9 |
5 | Górnik Konin 2006 | 4 | 1 | 0 - 11 |
Grupa B:
Górnik Konin B – Mieszko Gniezno 3:2
Unia Swarzędz – Dwunastka Włocławek 0:1
Pogoń Zduńska Wola – Górnik Konin B 5:0
Mieszko Gniezno – Unia Swarzędz 1:1
Dwunastka Włocławek – Pogoń Zduńska Wola 0:2
Górnik Konin B – Unia Swarzędz 1:3
Mieszko Gniezno – Dwunastka Włocławek 2:0
Unia Swarzędz – Pogoń Zduńska Wola 0:3
Dwunastka Włocławek – Górnik Konin B 1:1
Pogoń Zduńska Wola – Mieszko Gniezno 3:2
Tabela grupy B:
Miejsce | Zespół | Mecze | Punkty | Bramki |
1 | Pogoń Zduńska Wola | 4 | 12 | 13 - 2 |
2 | Mieszko Gniezno | 4 | 4 | 7 - 7 |
3 | Unia Swarzędz | 4 | 4 | 4 - 6 |
4 | Górnik Konin B | 4 | 4 | 5 - 11 |
5 | Dwunastka Włocławek | 4 | 4 | 2 - 5 |
Mecze półfinałowe:
Górnik Konin A – Mieszko Gniezno 3:0
Pogoń Zduńska Wola – KKS Kalisz 3:0
Mecz o IX miejsce:
Górnik 2006 – Dwunastka Włocławek 0:0, k. 1-2
Mecz o VII miejsce:
Unia Janikowo – Górnik Konin B 0:0, k. 0-1
Mecz o V miejsce:
Błękitni Owińska – Unia Swarzędz
Mecz o III miejsce:
Mieszko Gniezno – KKS Kalisz 3:1
Finał:
Górnik Konin A – Pogoń Zduńska Wola 2:1
Najlepszy bramkarz: Jakub Radwański (Górnik Konin A)
Król strzelców: Szymon Jamrozik (Górnik Konin A) – 8 bramek
Najlepszy zawodnik – Kajetan Radomski (Pogoń Zduńska Wola)
Skład Pogoni Zduńska Wola: P. Kowalczyk, Jaworski - Jendryka, Owczarek, Jaros, Radomski, Filipiak, Kusiński, Nowak, Komisarczyk, Domagalski
Trener: Marek Lorenc
Klasyfikacja końcowa:
1. Górnik Konin A
2. Pogoń Zduńska Wola
3. Mieszko Gniezno
4. KKS Kalisz
5. Unia Swarzędz
6. Błękitni Owińska
7. Górnik Konin B
8. Unia Janikowo
9. Dwunastka Włocławek
10. Górnik Konin 2006.
|