dzisiaj: 109, wczoraj: 207
ogółem: 1 204 405
statystyki szczegółowe
Mecze sparingowe |
Najbliższa kolejka 1 |
Trampkarze » Inne rozgrywki |
Po występie w halowym turnieju Klinikum Chemnitz-Cup 2017 reprezentacja Łódzkiego Związku Piłki Nożnej U-12 pojechała do Drezna, gdzie wzięła udział w XII Dubai-Cup. W imprezie wystąpiły 32 zespoły. Większość rywali była o rok starsza od reprezentantów województwa łódzkiego, którzy zakończyli rywalizację na piątej pozycji. Wśród graczy i strzelców bramek nie zabrakło zawodników Pogoni z rocznika 2005.
Więcej w rozwinięciu...
Zespół prowadzony przez trenera Marcina Matysiaka wygrał grupę B, w której pokonał SV Oberland Spree 5:0, SG Olympia Leipzig 1896 5:0, VfB Weisswasser II 2:0, VfB Auerbach 1906 2:0 i SG Dresden Striesen 3:2, zremisował z Holtendorfer SV 2:2 i przegrał z FC Grimma U-12 1:2. W ćwierćfinale kadra ŁZPN uległa późniejszemu zwycięzcy turnieju NFV G-W Goerlitz 1:2. W walce o miejsca 5-8 reprezentanci ŁZPN pokonali FSV Buddissa Bautzen 2:1 i Soccer for Kids Dresden II 2:0.
Wyniki kadry ŁZPN U-12 w 12. Dubai-Cup w Dreźnie:
mecze grupowe
Kadra ŁZPN - SV Oberland Spree 5:0 (Napieraj 2, Radomski, Bielawski, Młynarczyk)
Kadra ŁZPN - SG Olympia Leipzig 1896 5:0 (Stangret 2, Gałązka, Młynarczyk, Pesciciani.)
Kadra ŁZPN - VfB Weisswasser II 2:0 (Kajszczak, Bielawski)
Kadra ŁZPN - VfB Auerbach 1906II 2:0 (Stangret 2)
Kadra ŁZPN - SG Dresden Striesen 3:2 (Stangret 2, Młynarczyk)
Kadra ŁZPN - FC Grimma U-12 1:2 (Bielawski)
Kadra ŁZPN - Holtendorfer SV 2:2 (Pesciciani 2)
ćwierćfinał:
Kadra ŁZPN - NFV G-W Goerlitz 1:2 (Młynarczyk)
o miejsca 5-8
Kadra ŁZPN - FSV Buddissa Bautzen 2:1 (Napieraj, Radomski)
Kadra ŁZPN - Soccer for Kids Dresden II 2:0 (Filipiak, Bielawski)
Wyniki meczów 1. rundy
No. | F | Beginn | Gr | Spiel | Ergebnis | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 09:00 | A | FC Bad Liebenwerda | FV Eintracht Niesky I | 0 : 3 |
2 | 2 | 09:00 | B | Stadtauswahl Lodz (PL) | SV Oberland Spree | 5 : 0 |
3 | 3 | 09:00 | C | Soccer for Kids Dresden I | VfB Weißwasser I | 4 : 0 |
4 | 4 | 09:00 | D | NFV G-W Görlitz 09 | SV Deutschenbora | 3 : 0 |
5 | 1 | 09:10 | A | SG Einheit Altenburg/Ehrenhain | Dorfhainer SV | 1 : 2 |
6 | 2 | 09:10 | B | SG Olympia Leipzig 1896 | Holtendorfer SV | 1 : 2 |
7 | 3 | 09:10 | C | SpG Traktor Malschwitz/Baruther SV 90 | SV Rabenau | 0 : 3 |
8 | 4 | 09:10 | D | SpVgg Dresden-Löbtau | FV Eintracht Niesky II | 4 : 0 |
9 | 1 | 09:20 | A | Chemnitzer FC | FSV Budissa Bautzen | 1 : 2 |
10 | 2 | 09:20 | B | FC Grimma U12 | VfB Weißwasser II | 1 : 0 |
11 | 3 | 09:20 | C | SC Borea Dresden | Hertha Zehlendorf II | 4 : 3 |
12 | 4 | 09:20 | D | Roßweiner SV | Hertha Zehlendorf I | 2 : 1 |
13 | 1 | 09:30 | A | Dresdner SC 1898 | SV Aufbau Deutschbaselitz | 1 : 0 |
14 | 2 | 09:30 | B | VfB Auerbach 1906 | SG Dresden Striesen | 0 : 2 |
15 | 3 | 09:30 | C | LSV Bergen 1990 | VfB Fortuna Chemnitz | 1 : 2 |
16 | 4 | 09:30 | D | Soccer for Kids Dresden II | TSV IFA Chemnitz | 4 : 1 |
17 | 1 | 09:40 | A | SG Einheit Altenburg/Ehrenhain | FC Bad Liebenwerda | 1 : 2 |
18 | 2 | 09:40 | B | SG Olympia Leipzig 1896 | Stadtauswahl Lodz (PL) | 0 : 5 |
19 | 3 | 09:40 | C | SpG Traktor Malschwitz/Baruther SV 90 | Soccer for Kids Dresden I | 0 : 11 |
20 | 4 | 09:40 | D | SpVgg Dresden-Löbtau | NFV G-W Görlitz 09 | 1 : 4 |
21 | 1 | 09:50 | A | FSV Budissa Bautzen | FV Eintracht Niesky I | 3 : 0 |
22 | 2 | 09:50 | B | VfB Weißwasser II | SV Oberland Spree | 0 : 0 |
23 | 3 | 09:50 | C | Hertha Zehlendorf II | VfB Weißwasser I | 3 : 1 |
24 | 4 | 09:50 | D | Hertha Zehlendorf I | SV Deutschenbora | 1 : 2 |
25 | 1 | 10:00 | A | Dorfhainer SV | Dresdner SC 1898 | 1 : 0 |
26 | 2 | 10:00 | B | Holtendorfer SV | VfB Auerbach 1906 | 1 : 2 |
27 | 3 | 10:00 | C | SV Rabenau | LSV Bergen 1990 | 2 : 2 |
28 | 4 | 10:00 | D | FV Eintracht Niesky II | Soccer for Kids Dresden II | 0 : 6 |
29 | 1 | 10:10 | A | SV Aufbau Deutschbaselitz | Chemnitzer FC | 0 : 7 |
30 | 2 | 10:10 | B | SG Dresden Striesen | FC Grimma U12 | 4 : 0 |
31 | 3 | 10:10 | C | VfB Fortuna Chemnitz | SC Borea Dresden | 3 : 1 |
32 | 4 | 10:10 | D | TSV IFA Chemnitz | Roßweiner SV | 0 : 5 |
33 | 1 | 10:20 | A | FC Bad Liebenwerda | FSV Budissa Bautzen | 1 : 4 |
34 | 2 | 10:20 | B | Stadtauswahl Lodz (PL) | VfB Weißwasser II | 2 : 0 |
35 | 3 | 10:20 | C | Soccer for Kids Dresden I | Hertha Zehlendorf II | 5 : 0 |
36 | 4 | 10:20 | D | NFV G-W Görlitz 09 | Hertha Zehlendorf I | 5 : 0 |
37 | 1 | 10:30 | A | Dresdner SC 1898 | SG Einheit Altenburg/Ehrenhain | 1 : 0 |
38 | 2 | 10:30 | B | VfB Auerbach 1906 | SG Olympia Leipzig 1896 | 1 : 0 |
39 | 3 | 10:30 | C | LSV Bergen 1990 | SpG Traktor Malschwitz/Baruther SV 90 | 4 : 2 |
40 | 4 | 10:30 | D | Soccer for Kids Dresden II | SpVgg Dresden-Löbtau | 3 : 1 |
41 | 1 | 10:40 | A | FV Eintracht Niesky I | SV Aufbau Deutschbaselitz | 6 : 0 |
42 | 2 | 10:40 | B | SV Oberland Spree | SG Dresden Striesen | 2 : 6 |
43 | 3 | 10:40 | C | VfB Weißwasser I | VfB Fortuna Chemnitz | 0 : 4 |
44 | 4 | 10:40 | D | SV Deutschenbora | TSV IFA Chemnitz | 1 : 1 |
45 | 1 | 10:50 | A | Chemnitzer FC | Dorfhainer SV | 3 : 1 |
46 | 2 | 10:50 | B | FC Grimma U12 | Holtendorfer SV | 1 : 0 |
47 | 3 | 10:50 | C | SC Borea Dresden | SV Rabenau | 4 : 2 |
48 | 4 | 10:50 | D | Roßweiner SV | FV Eintracht Niesky II | 3 : 0 |
49 | 1 | 11:00 | A | Dresdner SC 1898 | FC Bad Liebenwerda | 1 : 1 |
50 | 2 | 11:00 | B | VfB Auerbach 1906 | Stadtauswahl Lodz (PL) | 0 : 2 |
51 | 3 | 11:00 | C | LSV Bergen 1990 | Soccer for Kids Dresden I | 1 : 2 |
52 | 4 | 11:00 | D | Soccer for Kids Dresden II | NFV G-W Görlitz 09 | 0 : 0 |
53 | 1 | 11:10 | A | SV Aufbau Deutschbaselitz | FSV Budissa Bautzen | 1 : 6 |
54 | 2 | 11:10 | B | SG Dresden Striesen | VfB Weißwasser II | 7 : 0 |
55 | 3 | 11:10 | C | VfB Fortuna Chemnitz | Hertha Zehlendorf II | 4 : 1 |
56 | 4 | 11:10 | D | TSV IFA Chemnitz | Hertha Zehlendorf I | 3 : 3 |
57 | 1 | 11:20 | C | SpG Traktor Malschwitz/Baruther SV 90 | SC Borea Dresden | 0 : 6 |
58 | 2 | 11:20 | D | SpVgg Dresden-Löbtau | Roßweiner SV | 1 : 1 |
59 | 3 | 11:20 | A | SG Einheit Altenburg/Ehrenhain | Chemnitzer FC | 0 : 6 |
60 | 4 | 11:20 | B | SG Olympia Leipzig 1896 | FC Grimma U12 | 0 : 1 |
61 | 1 | 11:30 | C | SV Rabenau | VfB Weißwasser I | 2 : 3 |
62 | 2 | 11:30 | D | FV Eintracht Niesky II | SV Deutschenbora | 1 : 1 |
63 | 3 | 11:30 | A | Dorfhainer SV | FV Eintracht Niesky I | 4 : 6 |
64 | 4 | 11:30 | B | Holtendorfer SV | SV Oberland Spree | 2 : 1 |
65 | 1 | 11:40 | C | Soccer for Kids Dresden I | VfB Fortuna Chemnitz | 1 : 0 |
66 | 2 | 11:40 | D | NFV G-W Görlitz 09 | TSV IFA Chemnitz | 7 : 0 |
67 | 3 | 11:40 | A | FC Bad Liebenwerda | SV Aufbau Deutschbaselitz | 7 : 2 |
68 | 4 | 11:40 | B | Stadtauswahl Lodz (PL) | SG Dresden Striesen | 3 : 2 |
69 | 1 | 11:50 | C | SC Borea Dresden | LSV Bergen 1990 | 5 : 0 |
70 | 2 | 11:50 | D | Roßweiner SV | Soccer for Kids Dresden II | 0 : 2 |
71 | 3 | 11:50 | A | Chemnitzer FC | Dresdner SC 1898 | 3 : 1 |
72 | 4 | 11:50 | B | FC Grimma U12 | VfB Auerbach 1906 | 1 : 1 |
73 | 1 | 12:00 | C | Hertha Zehlendorf II | SV Rabenau | 1 : 1 |
74 | 2 | 12:00 | D | Hertha Zehlendorf I | FV Eintracht Niesky II | 2 : 1 |
75 | 3 | 12:00 | A | FSV Budissa Bautzen | Dorfhainer SV | 3 : 0 |
76 | 4 | 12:00 | B | VfB Weißwasser II | Holtendorfer SV | 0 : 8 |
77 | 1 | 12:10 | C | VfB Weißwasser I | SpG Traktor Malschwitz/Baruther SV 90 | 1 : 0 |
78 | 2 | 12:10 | D | SV Deutschenbora | SpVgg Dresden-Löbtau | 2 : 1 |
79 | 3 | 12:10 | A | FV Eintracht Niesky I | SG Einheit Altenburg/Ehrenhain | 5 : 1 |
80 | 4 | 12:10 | B | SV Oberland Spree | SG Olympia Leipzig 1896 | 3 : 3 |
81 | 1 | 12:20 | C | SC Borea Dresden | Soccer for Kids Dresden I | 0 : 0 |
82 | 2 | 12:20 | D | Roßweiner SV | NFV G-W Görlitz 09 | 0 : 3 |
83 | 3 | 12:20 | A | Chemnitzer FC | FC Bad Liebenwerda | 3 : 1 |
84 | 4 | 12:20 | B | FC Grimma U12 | Stadtauswahl Lodz (PL) | 2 : 1 |
85 | 1 | 12:30 | C | SV Rabenau | VfB Fortuna Chemnitz | 2 : 3 |
86 | 2 | 12:30 | D | FV Eintracht Niesky II | TSV IFA Chemnitz | 0 : 2 |
87 | 3 | 12:30 | A | Dorfhainer SV | SV Aufbau Deutschbaselitz | 6 : 0 |
88 | 4 | 12:30 | B | Holtendorfer SV | SG Dresden Striesen | 5 : 1 |
89 | 1 | 12:40 | C | LSV Bergen 1990 | VfB Weißwasser I | 0 : 2 |
90 | 2 | 12:40 | D | Soccer for Kids Dresden II | SV Deutschenbora | 6 : 0 |
91 | 3 | 12:40 | A | Dresdner SC 1898 | FV Eintracht Niesky I | 1 : 3 |
92 | 4 | 12:40 | B | VfB Auerbach 1906 | SV Oberland Spree | 5 : 1 |
93 | 1 | 12:50 | C | SpG Traktor Malschwitz/Baruther SV 90 | Hertha Zehlendorf II | 0 : 5 |
94 | 2 | 12:50 | D | SpVgg Dresden-Löbtau | Hertha Zehlendorf I | 1 : 0 |
95 | 3 | 12:50 | A | SG Einheit Altenburg/Ehrenhain | FSV Budissa Bautzen | 2 : 4 |
96 | 4 | 12:50 | B | SG Olympia Leipzig 1896 | VfB Weißwasser II | 0 : 1 |
97 | 1 | 13:00 | C | SV Rabenau | Soccer for Kids Dresden I | 0 : 9 |
98 | 2 | 13:00 | D | FV Eintracht Niesky II | NFV G-W Görlitz 09 | 0 : 5 |
99 | 3 | 13:00 | A | Dorfhainer SV | FC Bad Liebenwerda | 5 : 1 |
100 | 4 | 13:00 | B | Holtendorfer SV | Stadtauswahl Lodz (PL) | 2 : 2 |
101 | 1 | 13:10 | C | VfB Weißwasser I | SC Borea Dresden | 0 : 3 |
102 | 2 | 13:10 | D | SV Deutschenbora | Roßweiner SV | 1 : 2 |
103 | 3 | 13:10 | A | FV Eintracht Niesky I | Chemnitzer FC | 1 : 5 |
104 | 4 | 13:10 | B | SV Oberland Spree | FC Grimma U12 | 0 : 5 |
105 | 1 | 13:20 | C | VfB Fortuna Chemnitz | SpG Traktor Malschwitz/Baruther SV 90 | 5 : 0 |
106 | 2 | 13:20 | D | TSV IFA Chemnitz | SpVgg Dresden-Löbtau | 0 : 0 |
107 | 3 | 13:20 | A | SV Aufbau Deutschbaselitz | SG Einheit Altenburg/Ehrenhain | 1 : 4 |
108 | 4 | 13:20 | B | SG Dresden Striesen | SG Olympia Leipzig 1896 | 8 : 0 |
109 | 1 | 13:30 | C | Hertha Zehlendorf II | LSV Bergen 1990 | 1 : 0 |
110 | 2 | 13:30 | D | Hertha Zehlendorf I | Soccer for Kids Dresden II | 0 : 8 |
111 | 3 | 13:30 | A | FSV Budissa Bautzen | Dresdner SC 1898 | 6 : 1 |
112 | 4 | 13:30 | B | VfB Weißwasser II | VfB Auerbach 1906 | 1 : 2 |
Gruppe A
Pl | Teilnehmer | Sp | T | TD | Pkt |
---|---|---|---|---|---|
1 | FSV Budissa Bautzen | 7 | 28:6 | 22 | 21 |
2 | Chemnitzer FC | 7 | 28:6 | 22 | 18 |
3 | FV Eintracht Niesky I | 7 | 24:14 | 10 | 15 |
4 | Dorfhainer SV | 7 | 19:14 | 5 | 12 |
5 | FC Bad Liebenwerda | 7 | 13:19 | -6 | 7 |
6 | Dresdner SC 1898 | 7 | 6:14 | -8 | 7 |
7 | SG Einheit Altenburg/Ehrenhain | 7 | 9:21 | -12 | 3 |
8 | SV Aufbau Deutschbaselitz | 7 | 4:37 | -33 | 0 |
Gruppe B
Pl | Teilnehmer | Sp | T | TD | Pkt |
---|---|---|---|---|---|
1 | Stadtauswahl Lodz (PL) | 7 | 20:6 | 14 | 16 |
2 | FC Grimma U12 | 7 | 11:6 | 5 | 16 |
3 | SG Dresden Striesen | 7 | 30:10 | 20 | 15 |
4 | Holtendorfer SV | 7 | 20:8 | 12 | 13 |
5 | VfB Auerbach 1906 | 7 | 11:8 | 3 | 13 |
6 | VfB Weißwasser II | 7 | 2:20 | -18 | 4 |
7 | SV Oberland Spree | 7 | 7:26 | -19 | 2 |
8 | SG Olympia Leipzig 1896 | 7 | 4:21 | -17 | 1 |
Gruppe C
Pl | Teilnehmer | Sp | T | TD | Pkt |
---|---|---|---|---|---|
1 | Soccer for Kids Dresden I | 7 | 32:1 | 31 | 19 |
2 | VfB Fortuna Chemnitz | 7 | 21:6 | 15 | 18 |
3 | SC Borea Dresden | 7 | 23:8 | 15 | 16 |
4 | Hertha Zehlendorf II | 7 | 14:15 | -1 | 10 |
5 | VfB Weißwasser I | 7 | 7:16 | -9 | 9 |
6 | SV Rabenau | 7 | 12:22 | -10 | 5 |
7 | LSV Bergen 1990 | 7 | 8:16 | -8 | 4 |
8 | SpG Traktor Malschwitz/Baruther SV 90 | 7 | 2:35 | -33 | 0 |
Gruppe D
Pl | Teilnehmer | Sp | T | TD | Pkt |
---|---|---|---|---|---|
1 | Soccer for Kids Dresden II | 7 | 29:2 | 27 | 19 |
2 | NFV G-W Görlitz 09 | 7 | 27:1 | 26 | 19 |
3 | Roßweiner SV | 7 | 13:8 | 5 | 13 |
4 | SpVgg Dresden-Löbtau | 7 | 9:10 | -1 | 8 |
5 | SV Deutschenbora | 7 | 7:15 | -8 | 8 |
6 | TSV IFA Chemnitz | 7 | 7:20 | -13 | 6 |
7 | Hertha Zehlendorf I | 7 | 7:22 | -15 | 4 |
8 | FV Eintracht Niesky II | 7 | 2:23 | -21 | 1 |
Runda pucharowa:
No. | F | Beginn | Gr | Spiel | Ergebnis | |
---|---|---|---|---|---|---|
113 | 1 | 13:48 | 1 | 1. Gruppe A der VR FSV Budissa Bautzen | 2. Gruppe C der VR VfB Fortuna Chemnitz | 0 : 1 |
114 | 2 | 13:48 | 2 | 1. Gruppe B der VR Stadtauswahl Lodz (PL) | 2. Gruppe D der VR NFV G-W Görlitz 09 | 1 : 2 |
115 | 3 | 13:48 | 3 | 8. Gruppe A der VR SV Aufbau Deutschbaselitz | 8. Gruppe C der VR SpG Traktor Malschwitz/Baruther SV 90 | 6 : 5 |
116 | 4 | 13:48 | 4 | 8. Gruppe B der VR SG Olympia Leipzig 1896 | 8. Gruppe D der VR FV Eintracht Niesky II | 3 : 0 |
117 | 1 | 13:58 | 5 | 1. Gruppe C der VR Soccer for Kids Dresden I | 2. Gruppe A der VR Chemnitzer FC | 4 : 5 |
118 | 2 | 13:58 | 6 | 1. Gruppe D der VR Soccer for Kids Dresden II | 2. Gruppe B der VR FC Grimma U12 | 3 : 0 |
119 | 3 | 13:58 | 7 | 7. Gruppe A der VR SG Einheit Altenburg/Ehrenhain | 7. Gruppe C der VR LSV Bergen 1990 | 4 : 1 |
120 | 4 | 13:58 | 8 | 7. Gruppe B der VR SV Oberland Spree | 7. Gruppe D der VR Hertha Zehlendorf I | 7 : 1 |
121 | 1 | 14:08 | 9 | 5. Gruppe A der VR FC Bad Liebenwerda | 5. Gruppe C der VR VfB Weißwasser I | 1 : 2 |
122 | 2 | 14:08 | 10 | 5. Gruppe B der VR VfB Auerbach 1906 | 5. Gruppe D der VR SV Deutschenbora | 2 : 0 |
123 | 3 | 14:08 | 11 | 6. Gruppe A der VR Dresdner SC 1898 | 6. Gruppe C der VR SV Rabenau | 3 : 1 |
124 | 4 | 14:08 | 12 | 6. Gruppe B der VR VfB Weißwasser II | 6. Gruppe D der VR TSV IFA Chemnitz | 2 : 3 |
125 | 1 | 14:18 | 13 | 3. Gruppe A der VR FV Eintracht Niesky I | 3. Gruppe C der VR SC Borea Dresden | 3 : 5 |
126 | 2 | 14:18 | 14 | 3. Gruppe B der VR SG Dresden Striesen | 3. Gruppe D der VR Roßweiner SV | 5 : 0 |
127 | 3 | 14:18 | 15 | 4. Gruppe A der VR Dorfhainer SV | 4. Gruppe C der VR Hertha Zehlendorf II | 2 : 3 |
128 | 4 | 14:18 | 16 | 4. Gruppe B der VR Holtendorfer SV | 4. Gruppe D der VR SpVgg Dresden-Löbtau | 2 : 1 |
No. | F | Beginn | Gr | Spiel | Ergebnis | |
---|---|---|---|---|---|---|
129 | 1 | 14:28 | 1 | 1. Spiel113 der ZWR VfB Fortuna Chemnitz | 1. Spiel114 der ZWR NFV G-W Görlitz 09 | 0 : 1 |
130 | 2 | 14:28 | 2 | 1. Spiel117 der ZWR Chemnitzer FC | 1. Spiel118 der ZWR Soccer for Kids Dresden II | 2 : 1 |
131 | 3 | 14:28 | 3 | 2. Spiel113 der ZWR FSV Budissa Bautzen | 2. Spiel114 der ZWR Stadtauswahl Lodz (PL) | 1 : 2 |
132 | 4 | 14:28 | 4 | 2. Spiel117 der ZWR Soccer for Kids Dresden I | 2. Spiel118 der ZWR FC Grimma U12 | 2 : 1 |
Runda finałowa:
No. | F | Beginn | Spiel | Ergebnis | n.V. | n.E. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Spiel um Platz 25 | |||||||
133 | 1 | 14:38 | 1. Spiel119 der ZWR SG Einheit Altenburg/Ehrenhain | 1. Spiel120 der ZWR SV Oberland Spree | 1 : 4 |
|
|
Spiel um Platz 27 | |||||||
134 | 2 | 14:38 | 2. Spiel119 der ZWR LSV Bergen 1990 | 2. Spiel120 der ZWR Hertha Zehlendorf I | 2 : 1 |
|
|
Spiel um Platz 29 | |||||||
135 | 3 | 14:38 | 1. Spiel115 der ZWR SV Aufbau Deutschbaselitz | 1. Spiel116 der ZWR SG Olympia Leipzig 1896 | 1 : 5 |
|
|
Spiel um Platz 31 | |||||||
136 | 4 | 14:38 | 2. Spiel115 der ZWR SpG Traktor Malschwitz/Baruther SV 90 | 2. Spiel116 der ZWR FV Eintracht Niesky II | 0 : 3 |
|
|
Spiel um Platz 17 | |||||||
137 | 1 | 14:50 | 1. Spiel121 der ZWR VfB Weißwasser I | 1. Spiel122 der ZWR VfB Auerbach 1906 | 0 : 3 |
|
|
Spiel um Platz 19 | |||||||
138 | 2 | 14:50 | 2. Spiel121 der ZWR FC Bad Liebenwerda | 2. Spiel122 der ZWR SV Deutschenbora | 5 : 0 |
|
|
Spiel um Platz 21 | |||||||
139 | 3 | 14:50 | 1. Spiel123 der ZWR Dresdner SC 1898 | 1. Spiel124 der ZWR TSV IFA Chemnitz | 8 : 2 |
|
|
Spiel um Platz 23 | |||||||
140 | 4 | 14:50 | 2. Spiel123 der ZWR SV Rabenau | 2. Spiel124 der ZWR VfB Weißwasser II | 0 : 1 |
|
|
Spiel um Platz 9 | |||||||
141 | 1 | 15:02 | 1. Spiel125 der ZWR SC Borea Dresden | 1. Spiel126 der ZWR SG Dresden Striesen | 0 : 3 |
|
|
Spiel um Platz 11 | |||||||
142 | 2 | 15:02 | 2. Spiel125 der ZWR FV Eintracht Niesky I | 2. Spiel126 der ZWR Roßweiner SV | 3 : 4 |
|
|
Spiel um Platz 13 | |||||||
143 | 3 | 15:02 | 1. Spiel127 der ZWR Hertha Zehlendorf II | 1. Spiel128 der ZWR Holtendorfer SV | 1 : 2 |
|
|
Spiel um Platz 15 | |||||||
144 | 4 | 15:02 | 2. Spiel127 der ZWR Dorfhainer SV | 2. Spiel128 der ZWR SpVgg Dresden-Löbtau | 7 : 0 |
|
|
Spiel um Platz 3 | |||||||
145 | 1 | 15:14 | 2. Spiel129 der HFR VfB Fortuna Chemnitz | 2. Spiel130 der HFR Soccer for Kids Dresden II | 0 : 2 |
|
|
Spiel um Platz 5 | |||||||
146 | 2 | 15:14 | 1. Spiel131 der HFR Stadtauswahl Lodz (PL) | 1. Spiel132 der HFR Soccer for Kids Dresden I | 2 : 0 |
|
|
Spiel um Platz 7 | |||||||
147 | 3 | 15:14 | 2. Spiel131 der HFR FSV Budissa Bautzen | 2. Spiel132 der HFR FC Grimma U12 | 6 : 3 |
|
|
Finale | |||||||
148 | 1 | 15:26 | 1. Spiel129 der HFR NFV G-W Görlitz 09 | 1. Spiel130 der HFR Chemnitzer FC | 2 : 1 |
|
|
Końcowa klasyfikacja turnieju:
1. NFV G-W Görlitz 09
2. Chemnitzer FC
3. Soccer for Kids Dresden II
4. VfB Fortuna Chemnitz
5. Stadtauswahl Lodz (PL)
6. Soccer for Kids Dresden I
7. FSV Budissa Bautzen
8. FC Grimma U12
9. SG Dresden Striesen
10. SC Borea Dresden
11. Roßweiner SV
12. FV Eintracht Niesky I
13. Holtendorfer SV
14. Hertha Zehlendorf II
15. Dorfhainer SV
16. SpVgg Dresden-Löbtau
17. VfB Auerbach 1906
18. VfB Weißwasser I
19. FC Bad Liebenwerda
20. SV Deutschenbora
21. Dresdner SC 1898
22. TSV IFA Chemnitz
23. VfB Weißwasser II
24. SV Rabenau
25. SV Oberland Spree
26. SG Einheit Altenburg/Ehrenha
27. LSV Bergen 1990
28. Hertha Zehlendorf I
29. SG Olympia Leipzig 1896
30. SV Aufbau Deutschbaselitz
31. FV Eintracht Niesky II
32. SpG Traktor Malschwitz/Barut
źródła informacji: http://www.lzpn.org/aktualnosci/siodme-miejsce-w-chemnitz/
https://www.meinturnierplan.de/
|