Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Trampkarze » Inne rozgrywki

Aktualności

D1 Sieradz (2004): Zabrakło niewiele

• autor: wilk71, 2016-10-01 19:40

WKS Wieluń jest jedną z czołowych drużyn w sieradzkiej klasie okręgowej D1 Młodzik. Do tej pory nie stracił w czterech kolejkach żadnego punktu i żadnej bramki, strzelając ich przy tym aż 25. Nasi zawodnicy wybierali się więc na gorący teren.

Więcej w rozwinięciu...

Pierwsze minuty wskazywały, że obawy zduńskowolan nie są na wyrost. Już w 7. minucie miejscowi objęli prowadzenie po strzale Szymona Gładysza. Nasi jednak nie złożyli broni i po czterech minutach w polu karnym został sfaulowany Kuba Woszczyk, a sędzia bez wahania podyktował rzut karny. Po długiej naradzie do piłki podszedł Kuba Jaros i celnym uderzeniem doprowadził do wyrównania.

Niestety nadeszła siedemnasta minuta i Pogoń w ciągu minuty straciła dwie bramki po uderzeniach Filipa Tokarka. Przed przerwą zawodnicy WKS-u  zdobyli jeszcze jedną bramkę po strzale Szymona Biegańskiego i pierwsza połowa zakończyła się nieciekawym rezultatem 4:1 dla gospodarzy.

Po przerwie rozpoczął się pościg za wynikiem. Rozmiary porażki zmniejszył w 39. minucie Kajtinio po ładnej akcji zespołowej. Kontaktową bramkę pięć minut przed zakończeniem meczu zdobył głową Maciek Owczarek po dośrodkowaniu Kajtka z rzutu wolnego. Na zdobycie choćby jednego punktu zabrakło już czasu...

W innych meczach sieradzkiej klasy D1 Młodzik zanotowano wyniki:

Amatorzy Zapolice - LUKS Grabia Łask-Kolumna 2:3

Diament/MKS Zduńska Wola - MUKS Wróblew 8:0

Warta Sieradz - Pogoń I Zduńska Wola 1:2

Pogoń III Zduńska Wola - Jutrzenka Warta 0:1

GLKS Biała - Pamapol-Hetman Rusiec 4:0

Wieluń, Stadion Miejski, 01.10.2016, godz. 13.30, V kolejka sieradzkiej klasy D1 Młodzik, (2 x 30 minut).

WKS Wieluń - Pogoń II (2005) Zduńska Wola 4:3 (4:1)

1:0 - Szymon Gładysz - 7'

1:1 - Jakub Jaros (rzut karny po faulu na Jakubie Woszczyku) - 11'

2:1 - Filip Tokarek- 17'

3:1 - Filip Tokarek - 18'

4:1 - Szymon Biegański - 23'

2:4 - Kajetan Radomski (asysta: Kacper Kusiński) - 39'

3:4 - Maciej Owczarek (Kajetan Radomski) - 55'

Skład Pogoni Zduńska Wola: Przemysław Kowalczyk - Adrian Daniel, Karol Jama, Gracjan Janicki, Jakub Jaros (1 br.), Krystian Komisarczyk, Paweł Kosecki, Maciej Owczarek (1 br.), Kajetan Radomski (1 br., 1 as.), Michał Ruszkiewicz, Jakub Woszczyk (1 as.), Adrian Filipiak, Jakub Jendryka, Kacper Kusiński (1 as.), Franciszek Nowak, Wojciech Pawlak.