Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Trampkarze » Inne rozgrywki

Aktualności

D2 Łódź (2005): Cenne zwycięstwo w Tomaszowie Mazowieckim

• autor: wilk71, 2016-09-23 20:05

Cenne trzy punkty przywiozła z trudnego terenu w Tomaszowie Mazowieckim drużyna Pogoni Zduńska Wola z rocznika 2005. Naszym zawodnikom nie przeszkodziła ani długa podróż, ani boisko wymiarów małego lotniska.

Relacja z meczu i link do filmu w rozwinięciu...

Na sztuczną murawę wybiegają obie drużyny. Nasz zespół rozpoczyna spotkanie w składzie: w bramce Przemo, w obronie od lewej Roberto, Maciek i Śmiechu, w środkowej linii Kusek, Adi, Kajtek i Młody Kuba, a w ataku Theo.

2' - odzyskanie piłki w obronie przez Kuska, oddanie piłki do Kajtka, który długim podaniem z własnej połowy uruchamia biegnącego prawym skrzydłem Kubę. Ten podciąga jeszcze piłkę, wyprzedza obrońcę i spokojnie umieszcza piłkę w długim rogu bramki. Początek meczu i już Pogoń wychodzi na prowadzenie, a Kuba strzela swoją pierwszą bramkę w rozgrywkach ligowych dla Pogoni. Brawo!

3' - Adi do Kajtka, strzał z dystansu - niecelny

4' - szybki rajd Kuby prawym skrzydłem, zagranie do Theo, ale jego strzał broni bramkarz

7' - szybka akcja Lechii, ale nasi w ostatniej chwili wybijają piłkę na róg

10' - strzał gracza Lechii - Przemo na róg

11' - zagranie Kuby do wychodzącego na czystą pozycję Theo, ale sędzia całkowicie słusznie odgwizduje pozycję spaloną

12' - Theo faulowany przy bocznej linii pola karnego - rzut wolny dla Pogoni. Kajtek strzela, bramkarz wypuszcza piłkę z rąk, do piłki dochodzi Roberto, ale jego strzał w ostatniej chwili blokuje obrońca miejscowych, jeszcze w zamieszaniu strzał Kuby, niestety za wysoko

13' - na boisko za Kuska wchodzi Franek

17' - Kajtek ze środka pola do wychodzącego Franka, ale ten już w polu karnym przeciwnika nie opanowuje piłki i przewraca się

18' - Kajtek do Theo, który jest w polu karnym przeciwnika - spalony

18' - strzał z dystansu jednego z graczy Lechii nie sprawił problemów naszemu bramkarzowi

19' - Adi zagrał presingiem przecinając podanie gracza tomaszowian, piłka odbiła się od jego nogi i wpadła tuż przy słupku do bramki obok zdezorientowanego bramkarza, który nie spodziewał się zupełnie takiego zagrania... 0:2 ... BRAWO !!!

21' - Franek odbiera piłkę obrońcy gospodarzy, zagrywa do Adiego, ten do Kajtka, ponownie Adi, Kajtek strzela, bramkarz odbija, Theo strzela, bramkarz odbija, ale dobitka Kajtka w tym zamieszaniu jest już skuteczna ... 0:3

27' - Kusek do Franka na wolne pole - spalony

29' - Roberto - Adi - Kajtek - Franek i spalony, którego tym razem w rzeczywistości nie było

30' - Maciek gubi piłkę przed własnym polem karnym, ale na szczęście jest Przemo

30' - kilka błędów naszych zawodników, strzał Dawida Piwowarskiego nie do obrony ... 1:3. Szkoda tej bramki do szatni, gdyż za chwilę sędzia odgwizdał koniec pierwszej części meczu

32' - kopia akcji z pierwszej połowy. Kajtek długim podaniem z własnej połowy uruchamia biegnącego prawym skrzydłem Kubę. Ten podciąga jeszcze piłkę, wyprzedza obrońcę i spokojnie umieszcza piłkę w długim rogu bramki ... 1:4.

36' - strzał Theo, za słabo i za daleko od bramki

38' - Theo do Kajtka, ale tym razem górą bramkarz tomaszowian

42' - strzał po rzucie rożnym, ale Przemo staje na wysokości zadania i wybija piłkę

46' - Kusek z lewego skrzydła zagrywa do Theo, a bramkarz z trudem na raty łapie piłkę

46' - Kuba do Kajtka, a jego strzał bramkarz wybija na rzut rożny

47' - długie podanie Kajtka do Kuska, ale kończy się to tylko rogiem dla naszego zespołu

52' - nasi spokojnie rozgrywają piłkę pod swoim polem karnym próbując wciągnąć przeciwnika na własną połowę

55' - akcja zawodników Lechii lewym skrzydłem, w porę wyjaśniona przez Maćka

57' - strzał Śmiecha z dystansu, ale zbyt słaby, aby sprawić problemy bramkarzowi, podobnie jak po chwili strzał Kajtka

58' - strzał z dystansu Theo - silny i niecelny

60+1' - jeszcze ładny strzał Kajtka i sędzia kończy mecz. Lechia - 1, Pogoń -4. Brawo.

Ładny mecz, fajne akcje, ale trzeba przyznać, że tego dnia Lechia nie postawiła przed naszymi zawodnikami zbyt wielkich wymagań. Następny mecz dopiero za dwa tygodnie w Łodzi z UKS SMS.

Na podsumowanie jubileuszowe mecze w rozgrywkach wojewódzkich: Roberto - 65, Franek - 60, Śmiechu - 40. I jubileuszowa bramka Adiego w rozgrywkach ligi wojewódzkiej. Ma ich na koncie już 95. Więcej od niego strzelili tylko Theo (150) i Kajtek (107). I jeszcze 90. asysta Kajtka przy pierwszej bramce dla Pogoni w 2. minucie. Kajtek jest zdecydowanym liderem w tej klasyfikacji.

Tomaszów Mazowiecki, Stadion Miejski, 23.09.2016 r., godz. 16.00, IV kolejka łódzkiej klasy D2 Młodzik, grupa I (2 x 30 minut). Widzów 20 (w  tym 8 w sektorze gości)

Lechia Tomaszów Mazowiecki - MGUKS Pogoń Zduńska Wola 1:4 (1:3)

0:1 - Jakub Jendryka (asysta: Kajetan Radomski) - 2'

0:2 - Adrian Filipiak (bez asysty) - 19'

0:3 - Kajetan Radomski (Mikołaj Theodoridis) - 21'

1:3 - Dawid Piwowarski - 30'

1:4 - Jakub Jendryka (Kajetan Radomski) - 32'

Skład Pogoni Zduńska Wola: Przemysław Kowalczyk - Robert Dąbkowski, Maciej Owczarek, Szymon Śmiechowicz - Kacper Kusiński, Adrian Filipiak (1 br.), Kajetan Radomski (1 br., 2 as.), Jakub Jendryka (2 br.) - Mikołaj Theodoridis (1 as.) oraz Marek Domagalski, Franciszek Nowak, Adrian Daniel

Trener: Marek Lorenc