Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Trampkarze » Inne rozgrywki

Aktualności

E1 Orlik Łódź (2005): Boisko to nie miejsce na sen

• autor: wilk71, 2016-05-29 14:15

Nie jestem zwolennikiem podawania kawy jedenastolatkom, ale dzisiaj z pewnością mała filiżanka tego czarnego napoju żadnemu z graczy Pogoni nie zaszkodziłaby. Zaspani zawodnicy pojawili się na płycie obiektu im. Kazimierza Górskiego w Łodzi w parne niedzielne przedpołudnie. Może to pogoda tak na nich zadziałała, a może całą swą poranną energię zostawili w autobusie.

Więcej w rozwinięciu...

Pierwsze minuty meczu nie wskazywały, aby naszym zawodnikom brakowało werwy. Już w trzeciej minucie indywidualna akcja Theo sprawiła, że zduńskowolanie niespodziewanie pierwsi zdobyli bramkę w tym meczu. Ale na tym się skończyło. W półdrzemce spędzili następne 17 minut pierwszej części meczu i nic dziwnego, że przegrywali po niej już 1:5.

W przerwie z drzemki próbował wyrwać ich trener i po części to podziałało, gdyż nasi zawodnicy w drugiej części spotkania zdobyli dwie bramki po strzałach Adika i Wiktora. Cóż z tego, skoro po stronie strat pojawiły się kolejne cztery.

Ostatnia tercja to już gra jednej drużyny - gospodarzy. Nasi pozwolili sobie bez większego oporu strzelić kolejnych pięć bramek i tym samym wpisali się do historii ponosząc najwyższą porażkę w trzecim sezonie rozgrywek ligowych.

Gra się tak, jak pozwala przeciwnik. A tym razem nie pozwolił na prawie nic. Ale nasza drużyna w żadnym fragmencie meczu nie postawiła wysokich wymagań. Wszyscy zagrali słabo, jakby przeszli obok meczu i rozmiary porażki nie mogą dziwić nikogo, kto widział ten mecz.

Łódź, Stadion SMS im. Kazimierza Górskiego, 29.05.2016 r., godz. 11.00, XVI kolejka łódzkiej klasy E1 Orlik, grupa III (3 x 20 minut). Widzów 20.

UKS SMS Łódź - Pogoń Zduńska Wola 14:3 (5:1, 4:2, 5:0)

0:1 - Mikołaj Theodoridis (bez asysty) - 3'

1:1 - zawodnik UKS SMS - 5'

2:1 - zawodnik UKS SMS - 10'

3:1 - zawodnik UKS SMS - 14'

4:1 - zawodnik UKS SMS - 17'

5:1 - zawodnik UKS SMS - 20'

6:1 - zawodnik UKS SMS - 26'