Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Trampkarze » Inne rozgrywki

Aktualności

D2 Młodzik (2004): Zwycięstwo w deszczu...

• autor: marek.domagalski + wilk71, 2015-10-17 16:25

W sobotę, 17 października na boisku w Pabianicach w lidze rocznika 2004 - D2 Młodzik, drużyna Włókniarza podejmowała naszą Pogoń 2005. Mecz odbywał się przy lekko padającym deszczu, co nie przeszkodziło jednak naszym zawodnikom wygrać 12:3. Był to także debiut Trenera Marka Zaborowskiego w prowadzeniu składu w starszej lidze.

poniżej rozwinięcie...

Deszczowa sobota, 11.00 rano, Pabianice (ale deszcz tradycyjnie już towarzyszy meczom pomiędzy pabianiczanami i zduńskowolanami). Z uwagi na to, że Trener Marek Lorenc wyjechał na wycieczkę, zespół prowadzi II Trener Marek Zaborowski. Rozgrzewka, trochę gierek i strzałów i sędzia zaprasza do gry. Gwizdek rozpoczynający mecz w starszej lidze rocznika 2004 pomiędzy gospodarzami Włókniarzem Pabianice a Pogonią Zduńska Wola 2005. W jednej z pierwszych akcji nasza drużyna zdobywa gola na 1:0. Później błąd naszej obrony - zbyt mocne odbicie piłki, akcja gospodarzy i wyrównanie 1:1. Ożywiony trener gospodarzy ustawia zespół, lecz dwie składne akcje Pogoni i robi się 3:1 studzący zapał piłkarzy z Pabianic. Później następne akcje aż do połowy meczu i stanu 5:2 dla Pogoni.

Druga połowa to nadal akcje naszego zespołu, gole ale  i parę zmarnowanych sytuacji " sam na sam" ale może to i dobrze bo po co dobijać przeciwnika...

W innych spotkaniach 7. kolejki padły rozstrzygnięcia:

MKS/Diament Zduńska Wola - Iskra Dobroń 11:0

Orzeł Łódź - Akademia Futbolu Tomasza Hajto Łódź 13:0

Metalowiec Łódź - Włókniarz Łódź 3:1

Pabianice, Stadion MOSiR, 17.10.2015 r., godz. 11.00, VII kolejka łódzkiej klasy D2 Młodzik grupa III (2 x 30 minut).

Włókniarz Pabianice - Pogoń 2005 Zduńska Wola 3:12 (2:5)

0:1 Adrian Filipiak (asysta: Franciszek Nowak) – 2'

1:1 zawodnik Włókniarza – 4'

1:2 Kajetan Radomski (bez asysty) – 4'’

1:3 Kajetan Radomski (Kacper Kusiński) – 11'

1:4 Szymon Śmiechowicz (Kajetan Radomski) – 19'

2:4 zawodnik Włókniarza (rzut rożny) – 23'

2:5 Adrian Filipiak (bez asysty) – 27'