Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Trampkarze » Inne rozgrywki

Aktualności

E1 Orlik Łódź (2005): Śpiący rycerze

• autor: wilk71, 2015-10-04 13:14

Licznie zgromadzeni niedzielnego przedpołudnia widzowie mogli się poczuć jakby przeżywali deja vu. Na Stadionie Miejskim w Zduńskiej Woli mecz V kolejki łódzkiej klasy E1 Orlik z łódzkim ChKS-em rozpoczął się identycznie, jak sobotnie spotkanie z MKS/Diament. Znów nasi zawodnicy podeszli do meczu na stojąco i przespali pierwsze 10 minut meczu. I tak jak w sobotę, obudzili się, gdy przegrywali już 0:4.

Więcej w rozwinięciu...

Przebudzenie nastąpiło pod koniec pierwszej tercji, gdy sygnał do walki dał Śmiechu, który przeprowadził indywidualną akcję wyprzedzając obrońców gości i pewnie lokując piłkę w siatce. W 25. minucie ten sam zawodnik wykorzystał dobre podanie Michała i zdobył drugą bramkę dla naszej drużyny doprowadzając do stanu 2:4, co pozwalało mieć jeszcze jakieś nadzieje osiągnięcia korzystnego wyniku. Niestety łodzianie nie pozwolili już na nic więcej, a sami w drugiej tercji zdobyli piątego gola. Trzecia część meczu nie przyniosła już dalszych bramek dla żadnej z drużyn.

Trzeba przyznać, że wynik jest jak najbardziej sprawiedliwy patrząc z perspektywy całego meczu, choć z pewnością można żałować jego początku i tak łatwo straconych bramek. Jest to ostrzeżenie na następne pojedynki, że od pierwszego gwizdka sędziego należy do spotkania podchodzić w pełni skoncentrowanym i nie popełniać tych samych błędów po raz kolejny. Wydaje się, że w ten weekend było ich tyle, że wystarczy na cały sezon.

I jeszcze uśmiech do trenerów: może naszym zawodnikom zaaplikować przed meczem mały wewnętrzny sparing, aby właśnie na nim pozostawili resztki snu i wybiegli już obudzeni na mecz o punkty ;)

Na kolejny mecz w najbliższą sobotę nasi zawodnicy wybierają się w długą podróż do Skierniewic, gdzie podejmować ich będzie miejscowy Widok.

Zduńska Wola, Stadion Miejski, 04.10.2015 r. godz. 11.00, V kolejka łódzkiej klasy E1 Orlik grupa III (3 x 20 minut). Widzów ok. 50.

Pogoń Zduńska Wola - Orzeł Łódź 2:5 (1:4, 1:1, 0:0)

0:1 zawodnik ChKS - 5'

0:2 zawodnik ChKS - 7'

0:3 zawodnik ChKS - 8'

0:4 zawodnik ChKS - 10'

1:4 Szymon Śmiechowicz (bez asysty) - 18'

2:4 Szymon Śmiechowicz (asysta: Michał Ruszkiewicz) - 25'

2:5 zawodnik ChKS - 35'

Skład Pogoni Zduńska Wola: Adam Krzoska, Szymon Jaworski - Robert Dąbkowski, Łukasz Pluskwa, Adrian Daniel, Michał Ruszkiewicz (1 as.), Krystian Komisarczyk, Igor Felczerek, Gracjan Janicki, Jakub Woszczyk, Filip Śpiewak, Bartłomiej Nyziak (k), Szymon Śmiechowicz (2 br.), Wojciech Pawlak