Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Trampkarze » Inne rozgrywki

Aktualności

D2 Młodzik (2004): Piękne zakończenie weekendu

• autor: marek.domagalski + wilk71, 2015-09-20 17:15

Nasi zawodnicy rywalizujący w lidze rocznika 2004 bardzo dobrze zakończyli piłkarski weekend, który okazał się udany pod względem zwycięstw Naszego Zespołu: w sobotę na turnieju (sieradzka klasa E1) i w niedzielę w meczach ligowych. Grający o godz. 13.30 w lidze rocznika 2004 nasi piłkarze z rocznika 2005 pewnie pokonali starszych kolegów z Włókniarza Łódź 3:1.

Więcej w rozwinięciu...

Po zwycięskim meczu o godz. 11 wielu zawodników, jak i Rodziców zostało, aby śledzić przebieg meczu w lidze rocznika 2004. Nasi zawodnicy ostro ruszyli do przodu i w całym meczu przeważali kontrolując grę. Raz za razem bramka Włókniarza atakowana była bokami lub środkiem i tylko dobra postawa obrońców Włókniarza i ich bramkarza spowodowała, że gole nie padły. Wreszcie po doskonałym podaniu Theo z lewej strony boiska pomiędzy dwóch obrońców znajdujący się dokładnie tam, gdzie być powinien Kajtinio skierował piłkę do siatki zdobywając pierwszą bramkę. dla Pogoni. Kilka minut później padł drugi gol dla naszej drużyny. Theo sam rozegrał piłkę w środku pola i potężnie uderzył ja nie dając żadnych szans bramkarzowi Łodzian . Pod koniec pierwszej połowy nasza obrona popełniła szkolny błąd, praktycznie darując przeciwnikom gola. Na drugą część meczu Trener udzielił naszym zawodnikom istotnych wskazówek co do sposobu gry. I tak jak w pierwszej połowie, przeważali oni na boisku. Raz za razem sunęły ataki na bramkę gości i tylko łut szczęścia chronił piłkarzy Włókniarza od straty kolejnych bramek. Ale i to szczęście się skończyło, gdy po znakomitej akcji całej drużyny i kilku szybkich podaniach z pierwszej piłki zagranie Franka wykorzystał z pierwszego uderzenia Kusek zdobywając trzecią bramkę dla Pogoni. Do końca meczu mimo wielu sytuacji wynik się już nie zmienił.

Gratulacje dla Trenerów Marków L. i Z. oraz dla Zawodników sobotnich i niedzielnych zmagań.

W innych meczach trzeciej kolejki łódzkiej ligi D2 Młodzik padły rozstrzygnięcia:

Milan Scuola Calcio Łódź - Metalowiec Łódź 3:8

Włókniarz Pabianice - Diament/MKS Zduńska Wola 1:10

Orzeł Łódź - Iskra Dobroń 11:0

Zduńska Wola. Stadion Miejski, 20.09.2015 r. godz. 13.30, III kolejka łódzkiej klasy D2 Młodzik grupa III (2 x 30 minut). Widzów ok. 50.

Pogoń 2005 Zduńska Wola - Włókniarz Łódź 3:1 (2:1)

1:0 Kajetan Radomski (asysta: Mikołaj Theodoridis) - 24'

2:0 Mikołaj Theodoridis (bez asysty) - 27'

2:1 Jakub Miniak - 28'

3:1 Kacper Kusiński (Franciszek Nowak) - 48'

Skład Pogoni Zduńska Wola: Szymon Jaworski - Marek Domagalski, Karol Jama, Przemysław Kowalczyk, Wiktor Kowalczyk, Franciszek Nowak (k, 1 as.), Kacper Kusiński (1 br.), Szymon Śmiechowicz, Adrian Filipiak, Mikołaj Theodoridis (1 br., 1 as.), Kajetan Radomski (1 br.), Bartłomiej Nyziak, Maciej Owczarek, Wojciech Pawlak.

Trenerzy: Marek Lorenc i Marek Zaborowski