Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Trampkarze » Inne rozgrywki

Aktualności

Pogoń mistrzem !!!

• autor: wilk71, 2015-06-23 21:12

Do ostatniej kolejki ważyły się losy tytułu mistrzowskiego w łódzkiej klasie E2 Orlik Młodszy grupa II. Aby nie oglądać się na wyniki innych spotkań, młodzi pogoniści musieli wygrać ostatnie spotkanie ligowe, w którym przeciwnikiem był Górnik 1956 Łęczyca. Pomni doświadczeń z jesiennego meczu, zawodnicy Pogoni podeszli do spotkania skoncentrowani, co przełożyło się na szybkie strzelenie dwóch bramek w pierwszych dwóch minutach meczu, a po pierwszej tercji meczu (wygranej aż 7:0) można było powoli wyciągać butelki z szampanem. W drugiej tercji gospodarze strzelili następne 6 bramek (tracąc zupełnie niefortunnie jedną) i cel, jakim było zwycięstwo w lidze, był już tylko w zasięgu małego palca u nogi.

Ostatnia tercja był koncertem rozkojarzenia zespołu gospodarzy. Być może wpłynęła na to tęcza, która rozłożyła swoje wielobarwne ramiona nad stadionem, a być może perspektywa mistrzostwa i zakończenia ligowego sezonu sprawiła, że zawodnicy popełnili w tej części meczu tak wiele błędów. Ale nie mamy zamiaru z nich w jakikolwiek sposób ich rozliczać. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 16:6 dla zawodników ze Zduńskiej Woli.

W całym meczu wszyscy zawodnicy mieli okazję sporo pograć, a na listę strzelców bramek wpisało się aż dziesięciu zawodników.

Po końcowym gwizdku sędziego strzeliły korki od butelek szampana (oczywiście bezalkoholowego) i zawodnicy zaczęli świętować zdobycie drugiego kolejnego tytułu mistrzowskiego w rozgrywkach wojewódzkich.

Gratulacje dla wszystkich chłopaków, którzy włożyli tak wiele wysiłku w osiągnięcie tego sukcesu. Gratulacje dla Trenera, który tak wspaniale poukładał drużynę.

Zduńska Wola, Stadion Miejski, 23.06.2015 r. godz. 18.00, XXVI kolejka łódzkiej klasy E2 Orlik Młodszy grupa II (3 x 20 minut). Widzów 75.

Pogoń Zduńska Wola - Górnik 1956 Łęczyca 16:6 (9:0)

16:6 zawodnik Górnika 1956 Łęczyca - 57'

Skład Pogoni Zduńska Wola: Jędrzej Kotowski, Szymon Jaworski - Marek Domagalski, Maciej Owczarek (2 bramki i 1 asysta), Wojciech Pawlak (1 bramka), Wiktor Kowalczyk (1 bramka i 2 asysty), Przemysław Kowalczyk (1 bramka), Kajetan Radomski (4 bramki i 1 asysta), Adrian Filipiak (1 bramka), Mikołaj Theodoridis (2 bramki i 2 asysty), Franciszek Nowak (2 asysty), Karol Jama (1 bramka), Kacper Kusiński (2 bramki i 1 asysta), Filip Śpiewak (1 bramka), Adam Krzoska, Gracjan Janicki, Paweł Kosecki (1 bramka), Szymon Śmiechowicz

Trener: Marek Lorenc