Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Trampkarze » Inne rozgrywki

Aktualności

Boruta I Zgierz - Pogoń Zduńska Wola 1:11 (0:5)

• autor: wilk71, 2015-05-12 21:20

Za nami spotkanie 20. kolejki rozgrywek w łódzkiej klasie E2 Orlik Młodszy. Tym razem zawodnicy z Pogoni wybrali się na mecz ze swoimi rówieśnikami z pierwszego zespołu Boruty do Zgierza. Mecz nie przyniósł wiele emocji, gdyż pod względem piłkarskim znacznie lepiej prezentowali się przyjezdni, którzy pokonali gospodarzy 11:1, prowadząc do przerwy 5:0. Zduńskowolanie mieli przewagę w całym meczu i powoli zwiększali z upływem minut przewagę bramkową, jedynie w ostatniej tercji wielka nieskuteczność graczy Pogoni spowodowała, że trzecia część meczu zakończyła się wynikiem remisowym. Wielka ambicja zawodników ze Zgierza zaowocowała strzeleniem przez nich bramki w 46. minucie.

Więcej w rozwinięciu...

Zespół Pogoni jak zwykle w ostatnich meczach przystąpił do gry osłabiony. Grał bez kontuzjowanego najlepszego strzelca - Theo oraz bez kilku zawodników, których zatrzymał w Zduńskiej Woli "biały tydzień". Mimo to widzieliśmy bardzo wiele składnych akcji, gry z pierwszej piłki oraz skutecznych i pewnych interwencji w obronie. Można mieć za to zastrzeżenia do skuteczności w wykorzystywaniu podbramkowych sytuacji i do zdarzającego się (choć rzadko) egoizmu w przeprowadzaniu akcji i braku podań piłki do kolegów znajdujących się na lepszych pozycjach do strzału. Mimo wszystko należą się gratulacje dla wszystkich zawodników, którzy mieli okazję pograć w dużym wymiarze minut, a także dla Trenera, który trafnie ustawiał graczy na boisku i szybko reagował na popełniane błędy.

Zgierz, Stadion Boruty, 12.05.2015 r. godz. 17.30, XX kolejka łódzkiej klasy E2 Orlik Młodszy grupa II (3 x 20 minut). Widzów 30.

1:11 Gracjan Janicki (Kajetan Radomski) - 57'

Skład Pogoni Zduńska Wola: Jędrzej Kotowski, Szymon Jaworski, Adam Karbowiak - Przemysław Kowalczyk, Kajetan Radomski (5 bramek i 3 asysty), Adrian Filipiak (3 bramki i 1 asysta), Marek Domagalski, Michał Ruszkiewicz, Robert Dąbkowski (2 asysty), Maciej Owczarek, Filip Śpiewak (1 asysta), Igor Felczerek, Bartłomiej Nyziak (1 bramka), Wiktor Kowalczyk (1 bramka i 3 asysty), Gracjan Janicki (1 bramka i 1 asysta), Krystian Komisarczyk, Seweryn Kowasz

Trener: Marek Lorenc