dzisiaj: 41, wczoraj: 106
ogółem: 1 199 385
statystyki szczegółowe
Mecze sparingowe |
Najbliższa kolejka 1 |
Trampkarze » Inne rozgrywki |
Sobota, 29. listopada, przyniosła dla wielu naszych zawodników zmagania w Turnieju o Puchar Starosty Zduńskowolskiego. W turnieju w szkole w Zapolicach wystąpiło 8 drużyn, z czego w połowie występowali zawodnicy na co dzień trenujący w Pogoni. W rywalizacji mogli brać zawodnicy z klas 4-5, a więc w większości starsi od naszych graczy nawet o 2-3 lata.
Mimo przewagi wieku przeciwników nasi zawodnicy zagrali bardzo dobrze i zajęli miejsca: I (Zduńskowolanie), II (Pogoniści), IV (Ekologiczni) i V (MGUKS Pogoń).
Wyniki meczów grupowych:
Grupa A:
Pogoniści – Koksy z Zapolic 4:0 (Filipiak 3, Jama)
Zapolice 4a – Zduńskowolanie 0:5 (Piątkowski 4, Janicki)
Pogoniści – Zapolice 4a 7:0 (Filipiak 5, Felczerek 2)
Koksy z Zapolic - Zduńskowolanie 2:3 (Theodoridis 2, Piątkowski)
Pogoniści – Zduńskowolanie 1:3 (Felczerek – Janicki 2, Theodoridis)
Koksy z Zapolic – Zapolice 4a 6:0
Tabela grupy A:
Miejsce | Zespół | Mecze | Punkty | Bramki |
1 | Zduńskowolanie | 3 | 9 | 11 – 3 |
2 | Pogoniści | 3 | 6 | 12 – 3 |
3 | Koksy z Zapolic | 3 | 3 | 8 – 7 |
4 | Zapolice 4a | 3 | 0 | 0 – 18 |
Grupa B:
Ekologiczni – Zapolice 4b 6:0 (Radomski 4, Kosecki, Śpiewak)
MGUKS Pogoń – SP Rzechta 1:2 (Komisarczyk)
Ekologiczni – SP Rzechta 3:1 (Radomski 3)
MGUKS Pogoń – Zapolice 4b 5:0 (Komisarczyk 2, Owczarek 2, Domagalski)
Ekologiczni – MGUKS Pogoń 2:2 (Radomski 2 – Owczarek 2)
SP Rzechta – Zapolice 4b 2:0
Tabela grupy B:
Miejsce | Zespół | Mecze | Punkty | Bramki |
1 | Ekologiczni | 3 | 7 | 11 – 3 |
2 | SP Rzechta | 3 | 6 | 5 – 4 |
3 | MGUKS Pogoń | 3 | 4 | 8 – 4 |
4 | Zapolice 4b | 3 | 0 | 0 – 13 |
Półfinały:
Zduńskowolanie – SP Rzechta 2:0 (Theodoridis, Janicki)
Ekologiczni – Pogoniści 0:1 (Felczerek)
Mecz o 7. miejsce
Zapolice 4b – Zapolice 4a 3:0
Mecz o 5. miejsce
Koksy z Zapolic – MGUKS Pogoń 2:6 (Domagalski 4, Owczarek 2)
Mecz o 3. miejsce
SP Rzechta – Ekologiczni 1:0
Finał
Zduńskowolanie – Pogoniści 4:1 (Theodoridis 2, Janicki 2 – Filipiak)
Składy drużyn:
Pogoniści: Szymon Jaworski – Robert Dabkowski, Jakub Woszczyk, Jarol Jama (1 bramka), Adrian Filipiak (9), Igor Felczerek (4)
Zduńskowolanie: Nikodem Piątkowski (5), Mikołaj Theodoridis (6), Gracjan Janicki (6), Franciszek Nowak, Szymon Madaliński
Ekologiczni: Michał Ruszkiewicz, Kacper Kusiński, Kajetan Radomski (9), Filip Śpiewak (1), Adam Krzoska, Paweł Kosecki (1)
MGUKS Pogoń: Adam Karbowiak – Maciej Owczarek (5), Krystian Komisarczyk (3), Marek Domagalski (5), Igor Posioł (1), Maksymilian Andrzejak
|