Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Trampkarze » Inne rozgrywki

Aktualności

Górnik 1956 Łęczyca - Pogoń Zduńska Wola 1:5 (0:1)

• autor: wilk71, 2014-11-10 17:14

Zacięty mecz rozegrali w ostatniej kolejce rundy jesiennej piłkarze Pogoni z rocznika 2005. Na trudnym terenie w Łęczycy pokonali miejscowego Górnika 5:1, prowadząc do przerwy 1:0.

Na przebiegu spotkania z pewnością zaważyła ciężka murawa, która sprzyjała formacjom obronnym, zwalniając akcje zawodników w ataku. Istotnym było również to, że kilku naszych zawodników nie doszło jeszcze do pełni dyspozycji po przebytych chorobach, a kilku występowało nie w pełni zdrowia.

Mimo tych wszelkich przeszkód i mimo wyrównanego przez większość spotkania wyniku (choć nie gry, gdyż nasi zawodnicy seriami nie wykorzystywali doskonałych sytuacji do strzelenia bramek), w końcówce gracze Pogoni strzelili trzy bramki odnosząc pewne zwycięstwo, co można zobaczyć na filmie.

i spojrzenie na mecz z punktu widzenia naszych przeciwników z Łęczycy:

Łęczyca, Stadion Miejski, 10.11.2014 r. godz. 14.00, XIII kolejka łódzkiej klasy E2 Orlik Młodszy grupa II (3 x 20 minut). Widzów 30

0:1 Kajetan Radomski (asysta: Krystian Komisarczyk) - 16'

1:1 Gabriel Łukasiewicz - 33'

1:2 Mikołaj Theodoridis (bez asysty) - 34'

1:3 Kajetan Radomski (Adrian Filipiak) - 55'

1:4 Adrian Filipiak (Kajetan Radomski) -56'

1:5 Krystian Komisarczyk (bez asysty) 60'

Skład Pogoni: Szymon Jaworski, Jędrzej Kotowski - Kajetan Radomski (2 bramki i 1 asysta), Mikołaj Theodoridis (1 bramka), Marek Domagalski, Wiktor Kowalczyk, Przemysław Kowalczyk, Paweł Kosecki, Kacper Kusiński, Robert Dąbkowski, Krystian Komisarczyk (1 bramka i 1 asysta), Szymon Śmiechowicz, Franciszek Nowak, Gracjan Janicki, Adrian Filipiak (1 bramka i 1 asysta)

Trener: Marek Lorenc