dzisiaj: 44, wczoraj: 17
ogółem: 1 199 282
statystyki szczegółowe
Mecze sparingowe |
Najbliższa kolejka 1 |
Trampkarze » Inne rozgrywki |
Niedziela, 26. października upłynęła pod znakiem zmagań piłkarskich naszych zawodników. Pogoń Zduńska Wola była organizatorem Turnieju o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego. Nasi zawodnicy spisali się na miarę swoich możliwości zajmując II (Pogoń I), IV (Pogoń II) i X miejsce (UKS Siódemka, która w ostatniej chwili zastąpiła drużynę AP Ostrów Wielkopolski). Wystąpiło 10 drużyn podzielonych na dwie grupy. W grupie A zagrały: Dwunastka Włocławek, UKS Siódemka Zduńska Wola, WKS Wieluń, Andrespolia Wiśniowa Góra oraz Pogoń II Zduńska Wola, natomiast w grupie B: Waleczni Płock, MULKS Łask, Widok Skierniewice, Odra Opole i Pogoń I Zduńska Wola.
Rozegrano w sumie 27 meczów i strzelono w nich łącznie 86 bramek.
Indywidualne nagrody otrzymali zawodnicy drugiej drużyny: Szymon Jaworski i Paweł Kosecki.
Wyniki meczów grupy A:
Andrespolia Wiśniowa Góra - Pogoń II Zduńska Wola 0:0
WKS Wieluń - UKS Siódemka Zduńska Wola 3:1
Andrespolia Wiśniowa Góra - Dwunastka Włocławek 0:2
Pogoń II Zduńska Wola - WKS Wieluń 2:2
UKS Siódemka Zduńska Wola - Dwunastka Włocławek 0:5
Andrespolia Wiśniowa Góra - WKS Wieluń 3:1
Pogoń II Zduńska Wola - UKS Siódemka Zduńska Wola 4:1
WKS Wieluń - Dwunastka Włocławek 1:3
Andrespolia Wiśniowa Góra - UKS Siódemka Zduńska Wola 2:0
Pogoń II Zduńska Wola - Dwunastka Włocławek 1:0
Tabela grupy A:
Miejsce | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1 | Dwunastka Włocławek | 4 | 9 | 10 - 2 |
2 | Pogoń II Zduńska Wola | 4 | 8 | 7 - 3 |
3 | Andrespolia Wiśniowa Góra | 4 | 7 | 5 - 3 |
4 | WKS Wieluń | 4 | 4 | 5 - 8 |
5 | UKS Siódemka Zduńska Wola | 4 | 0 | 2 - 14 |
Wyniki meczów grupy B:
MULKS Łask - Pogoń I Zduńska Wola 1:2
Waleczni Płock - Widok Skierniewice 3:1
MULKS Łask - Odra Opole 4:1
Pogoń I Zduńska Wola - Waleczni Płock 2:5
Widok Skierniewice - Odra Opole 2:1
MULKS Łask - Waleczni Płock 0:2
Pogoń I Zduńska Wola - Widok Skierniewice 4:0
Waleczni Płock - Odra Opole 3:2
MULKS Łask - Widok Skierniewice 1:1
Pogoń I Zduńska Wola - Odra Opole 3:2
Tabela grupy B:
Miejsce | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1 | Waleczni Płock | 4 | 12 | 13 - 5 |
2 | Pogoń I Zduńska Wola | 4 | 9 | 11 - 8 |
3 | MULKS Łask | 4 | 4 | 6 - 6 |
4 | Widok Skierniewice | 4 | 4 | 4 - 9 |
5 | Odra Opole | 4 | 0 | 6 - 12 |
Półfinały:
Dwunastka Włocławek - Pogoń I Zduńska Wola 1:3
Waleczni Płock - Pogoń II Zduńska Wola 1:0
Mecz o IX miejsce:
UKS Siódemka Zduńska Wola - Odra Opole 1:3
Mecz o VII miejsce:
WKS Wieluń - Widok Skierniewice 1:1, k. 2:3
Mecz o V miejsce:
Andrespolia Wiśniowa Góra - MULKS Łask 2:2, k. 3:4
Mecz o III miejsce:
Dwunastka Włocławek - Pogoń II Zduńska Wola 2:0
Finał:
Waleczni Płock - Pogoń I Zduńska Wola 2:0
Nagrody indywidualne:
Najlepszy bramkarz - Szymon Jaworski (Pogoń II Zduńska Wola)
Najlepszy zawodnik - Jakub Brzeziński (Dwunastka Włocławek)
Król strzelców - Wojciech Jakubik (Waleczni Płock) - 9 bramek
Nagroda specjalna dla najlepszego piłkarza Pogoni Zduńska Wola ufundowana przez Prezesa Klubu Jarosława Szewczyka - Paweł Kosecki (Pogoń II Zduńska Wola)
KOŃCOWA KLASYFIKACJA TURNIEJU:
1. Waleczni Płock
2. Pogoń I Zduńska Wola
3. Dwunastka Włocławek
4. Pogoń II Zduńska Wola
5. MULKS Łask
6. Andrespolia Wiśniowa Góra
7. Widok Skierniewice
8. WKS Wieluń
9. Odra Opole
10. UKS Siódemka Zduńska Wola
Dziękujemy wszystkim zawodnikom, trenerom, sponsorom, publiczności oraz tym, którzy ten turniej zorganizowali i bez których nie mógłby się on odbyć.
|