Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Trampkarze » Inne rozgrywki

Aktualności

UKS SMS Łódź - Pogoń Zduńska Wola 4:6 (2:3)

• autor: marek domagalski, 2014-10-19 18:16

Stadion UKS SMS przy ul. Milionowej w Łodzi przywitał nas iście jesienną aurą. Całą rozgrzewkę chłopcy ćwiczyli w delikatnym deszczu. Boisko przygotowane dla drużyn było małe ale przepisowe. Nie pozwalało to później obydwu drużynom na dobrą grę skrzydłami, ale od początku: Mecz rozpoczął się dla nas dobrze, nasi zawodnicy zaatakowali od razu lecz dobra dyspozycja bramkarza gospodarzy sprawiła, że nasze strzały były bronione lub przelatywały obok bramki. W drugiej minucie po akcji przeciwnicy zdobyli pierwszego gola. Trzy minuty później padł drugi gol dla UKS SMS i chyba pierwszy raz od bardzo dawna nasza drużyna przegrywała dwoma bramkami i to do zera (na tym samym stadionie 1 czerwca przegrywaliśmy w meczu o 3 miejsce z Puławiakiem 0:2). Jednak nasi zawodnicy podnieśli się, przycisnęli i wyrównali. W pierwszej dwudziestce był remis 2:2.

Druga zaczęła się od składnych akcji naszej drużyny lecz dobra gra przeciwników i pudłowanie naszych zawodników sprawiło że dopiero po bramce Theo w 26 minucie udało nam się wyjść na prowadzenie. Reszta meczu przebiegała w atmosferze: oni wyrównują a my gonimy, aby strzelić zwycięskiego gola.Dopiero ostatnie dziesięć minut i parę składnych akcji pozwoliło nam wyjść na dwubramkowe prowadzenie, które utrzymaliśmy do końca.

Brawa dla Trenera który potrafił zmobilizować zawodników, podziękowania dla Drużyny za walkę do samego końca i Respect dla przeciwników.

W tym meczu padła setna bramka dla naszej drużyny w tym sezonie, a strzelcem jej był w 26 minucie Mikołaj Theodoridis.

Film z meczu:

Łódź, Stadion SMS, 21.10.2014 r. godz. 15.30, X kolejka łódzkiej klasy E2 Orlik Młodszy grupa II (3 x 20 minut). Widzów 30

4:6 Mikołaj Theodoridis (Kajetan Radomski) - 52'

Skład Pogoni Zduńska Wola: Szymon Jaworski, Jędrzej Kotowski - Robert Dąbkowski, Marek Domagalski (1 bramka), Karol Jama, Krystian Komisarczyk, Przemysław Kowalczyk, Wiktor Kowalczyk (1 bramka i 1 asysta), Franciszek Nowak, Adrian Filipiak (1 asysta), Paweł Kosecki, Filip Śpiewak (1 asysta), Mikołaj Theodoridis (3 bramki), Kajetan Radomski (1 bramka i 3 asysty), Maciej Owczarek, Seweryn Kowasz, Igor Felczerek, Jakub Woszczyk

Trenerzy: Marek Lorenc i Artur Boruch