Puchar Tymbarku - jednak zagramy

• autor: wilk71, 2014-10-16 13:53

Informacja od trenera:

Po długich debatach telefonicznych i mailowych okazało się, że możemy zagrać w Turnieju Tymbarku jako MGUKS Pogoń. Jak mówiłem na jednym z zebrań, jest to dla nas jako klubu turniej priorytetowy. Gdy otrzymaliśmy zapewnienie od PZPN, że jednak możemy zagrać, postanowiliśmy wystartować najsilniejszą z możliwych ekip. Z naszej drużyny wybrałem 8 chłopców, do tej grupy dołącza 2 chłopców grających na co dzień w grupie starszej. Naszym celem jest dobrze grać w piłkę, co ma przyczynić się do podjęcia próby odniesienia zwycięstwa w turnieju wojewódzkim, a to z kolei pozwoli nam na awans do turnieju ogólnopolskiego. Czy nam się to uda, czas pokaże. Warto jednak spróbować.

Aby umożliwić grę pozostałym chłopcom zgłosiliśmy również ekipę Pogoni II. Poza tym kilku chłopców zagra w drużynach szkolnych – SP nr 7 (Jama, Jaros, Nowak, Owczarek), SP 10 (Smolarek, Śmiechowicz, Krzoska), SP Czechy (Piątkowski, Kowasz, Andrzejak).

Pogoń I: Jaworski - Domagalski, P. Kowalczyk, W. Kowalczyk, Kusiński, Filipiak, Theodoridis, Radomski, Stangret, Woźniak

Pogoń II: Karbowiak, Kotowski - Dąbkowski, Felczerek, Janicki, Komisarczyk, Woszczyk, Kosecki, Śpiewak, Józefczyk

obóz basen