100.000 to już coś

• autor: wilk71, 2014-10-13 15:55

Coraz częściej pisaliśmy o kolejnych okrągłych liczbach, które określają liczbę odsłon naszej strony. A dzisiaj, czyli w poniedziałek, 13. października przed godziną 15, liczba ta przekroczyła magiczną granicę 100 tysięcy.

Należy przypuszczać, że strona dużej mierze spełnia warunki czytających, dostarczając w miarę możliwości (a czasami nawet niemożliwości) jak najświeższe i jak najbardziej aktualne informacje dotyczące wydarzeń z udziałem naszych małych piłkarzy. Oczywiście może być jeszcze lepiej i tak z pewnością z kolejnymi tygodniami będzie, co najlepiej będzie widać w tym, czy będziecie nadal odwiedzać tę stronę, bo to dla Was ta strona została utworzona.

Zawsze chętnie wysłuchamy komentarzy i krytycznych uwag, które z pewnością pomogą w tym, aby strona wyglądała coraz lepiej. Zachęcamy do czynnego udziału poprzez pisanie komentarzy z bieżących wydarzeń.

Dziękujemy, że rozumiecie nasze codzienne błędy, które wynikają często z pośpiechu, ale zależy nam, aby jak najszybciej informacje pojawiały się zapisane w słowach, czy obrazach.

Podziękowania dla wszystkich współpracowników, filmowców, fotoreporterów i innych osób, które mają wpływ na kształt strony, a także tym, którzy przekazują wszelkie sugestie dotyczące jej funkcjonowania.

Jeszcze raz dziękując, zachęcamy, abyście nadal byli razem z nami.

Ale najważniejsi są nasi piłkarze i ich Trenerzy, bo bez nich ta strona nie miałaby racji bytu - DZIĘKUJEMY !!!

Redakcja pogon-ekolog2005.futbolowo.pl

perfect