Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Trampkarze » Inne rozgrywki

Aktualności

AFTH Łódź - Pogoń Zduńska Wola 2:9 (1:6)

• autor: wilk71, 2014-09-27 13:13

Zdecydowanym zwycięstwem zakończył się kolejny mecz piłkarzy Pogoni Zduńska Wola z rocznika 2005. Tym razem nasi zawodnicy wybrali się na Stadion AZS w Łodzi, gdzie na znakomicie przygotowanym sztucznym boisku pokonali zespół Akademii Futbolu Tomasza Hajto 9:2, prowadząc do przerwy 6:1.

Mecz ustawiło szybkie strzelenie czterech bramek przez pierwsze 10 minut gry. Potem nasz zespół kontrolował przebieg wydarzeń na boisku i przy większej skuteczności zawodników Pogoni mogło paść jeszcze kilka bramek.

Zwycięstwo cieszy, ale najbardziej cieszy gra zawodników, którzy grali zespołowo, a obrońcy nie pozwalali przeciwnikom na stwarzanie groźnych sytuacji.

A mecz można zobaczyć:

Relacja minuta po minucie

Na boisko wychodzą: Jędrek w bramce, Przemo i Kusek w obronie, Victor, Adriano i Kajtinio w pomocy i w ataku Theo.

2’ – pierwszy strzał na bramkę gospodarzy – Przemo

3’ – Theo sam na sam z bramkarzem, ale bramkarz wybiegiem ratuje sytuację

3’ – po strzale Theo bramkarz wypuszcza piłkę, ale jest tam już Kajtinio, który z najbliższej odległości technicznym strzałem kieruje piłkę do siatki … 1:0

4’ – Kusek na prawe skrzydło do Kajtinio, ten na środek pola karnego do Theo, który strzela, a bramkarz nie opanowuje piłki … 2:0

5’ – szybka kontra zawodników Pogoni, po dośrodkowaniu Kajtino z prawego skrzydła Theo minimalnie mija się z piłką

7’ – zamieszanie w polu karnym łodzian, ale bez efektu bramkowego

8’ – Przemo z połowy boiska podaje do Adriano, ten mija zwodem jednego z zawodników AFTH i prawą nogą zza pola karnego strzela prawie w samo okienko bramki … 3:0

9’ – w starciu z dwoma zawodnikami z Łodzi Theo wywalczył piłkę przed polem karnym gospodarzy i strzela nie do obrony … 4:0

12’ – strzał Adriano zza pola karnego – niecelnie

14’ – szybka akcja Theo, ale bramkarz podcina go w polu karnym – bezdyskusyjny rzut karny; do piłki podchodzi Kajtnio i precyzyjnym strzałem tuż przy słupku pokonuje bramkarza … 5:0

15’ – Przemo na środku boiska fauluje wychodzącego na czystą pozycję zawodnika gospodarzy – 2 minuty kary

18’ – strzał Theo z dystansu, ale bramkarz na raty łapie piłkę

19’ – pierwsza ofensywna akcja łodzian prawym skrzydłem zakończona niegroźnym strzałem obok bramki

20’ – i druga – strzał ponad bramką

20+1’ – zawodnik gospodarzy otrzymuje na 17 metrze podanie od … obrońcy Pogoni, strzela z daleka w samo okienko bramki bronionej przez Jędrka – nie do obrony … 5:1

Koniec pierwszej połowy, dobra gra presingiem, szkoda tylko straconej bramki w doliczonym czasie gry.

21’ – początek drugiej tercji, na murawie pojawiają się Marco, Robson, Franek, Filip, Maciek i Graco

22’ – szybka kontra, strzał Graco broni jednak bramkarz

26’ – dośrodkowanie Filipa z lewej strony do Graco, ale ten strzela zbyt słabo, aby bramkarz miał problemy ze złapaniem piłki

27’ – rzut wolny z połowy boiska – strzela Marco, ale bramkarz wybija piłkę na róg

30’ – obrońca gospodarzy podaje prosto do Maćka, a ten strzela z daleka, piłka odbija się jeszcze od poprzeczki i wpada do siatki … brawo … 6:1

Koniec pierwszej połowy, zmiana stron.

31’ – groźny strzał Marco zza narożnika pola karnego – niestety minimalnie niecelny

33’ – tym razem Franek strzela minimalnie obok prawego słupka

36’ – szybka akcja Graco, ale bramkarz wybija piłkę na rzut rożny

37’ – groźna akcja zawodników AFTH, ale Robson w ostatniej chwili blokuje strzał

39’ – strzał Graco broni na raty bramkarz gospodarzy

40’ – i kolejny strzał, tym razem Marco, ale po raz kolejny bramkarz łapie piłkę

Koniec drugiej tercji, podopieczni Marka Lorenca prowadzą 6:1 i cały czas kontrolują przebieg meczu nie pozwalając łodzianom na stwarzanie klarownych sytuacji podbramkowych.

42’ – jeden z niewielu strzałów łodzian, ale zbyt słaby, aby sprawić kłopoty Jędrkowi

43’ – Adriano na lewą stronę do Victora, strzał – słupek i piłka wpada prosto w ręce bramkarza

45’ – zamieszanie pod bramą AFHT, ale żaden z naszych zawodników nie potrafi skierować piłki do siatki

46’ – strzela Victor, minimalnie obok lewego słupka

48’ – strzał Adriano – bramkarz wybija piłkę przed siebie, a goście przeprowadzają szybką kontrę i po dośrodkowaniu z prawej stronie boiska napastnik gospodarzy jest sam przed Jędrkiem i nie marnuje wyśmienitej sytuacji … 2:6

49’ – strzela Adriano, ale bramkarz po raz kolejny nie daje się zaskoczyć

52’ – po podaniu Adriano Theo strzela, a piłka po nogach obrońców przechodzi obok słupka

53’ – po dośrodkowaniu Kajtinio z rzutu rożnego strzela Adriano, bramkarz odbija piłkę przed siebie, ale dobitka Theo jest już skuteczna … 2:7

55’ – po faulu na Franku Marco wykonuje rzut wolny z ok. 20 metrów, ale strzał przechodzi niewiele obok lewego słupka bramki

56’ – Franek obok słupka

58’ – rzut wolny z dystansu dla AFTH, ale strzał nie stworzył zagrożenia

59’ – Marco do Franka na lewe skrzydło, ten na środek pola do Maćka, który strzela z kilkunastu metrów … 2:8

60’ – lewa strona pola karnego, obrońca z Łodzi wybija piłkę wprost pod nogi Franka, który strzela bez zastanawiania i … 2:9

60+2’ – groźna akcja gospodarzy zakończona strzałem, na szczęście niecelnym

Koniec meczu, dobra gra naszych zawodników, sporo dyscypliny taktycznej i dobry zwiastun przed następnymi meczami. I kolejne trzy punkty.

Łódź, Stadion AZS, 27.09.2014 r. godz. 10.00, VI kolejka łódzkiej klasy E2 Orlik Młodszy grupa II (3 x 20 minut)

Akademia Futbolu Tomasza Hajto Łódź - Pogoń Zduńska Wola 2:9 (1:6)

2:9 Franciszek Nowak (bez asystyi) - 60'

Skład Pogoni Zduńska Wola: Jędrzej Kotowski - Kacper Kusiński, Przemysław Kowalczyk (1 asysta), Wiktor Kowalczyk, Adrian Filipiak (1 bramka i 1 asysta), Kajetan Radomski (2 bramki i 1 asysta), Mikołaj Theodoridis (3 bramki i 1 asysta), Robert Dąbkowski, Marek Domagalski, Filip Śpiewak, Franciszek Nowak (1 bramka i 1 asysta), Maciej Owczarek (2 bramki), Gracjan Janicki, Krystian Komisarczyk

Trener: Marek Lorenc