Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Trampkarze » Inne rozgrywki

Aktualności

Pogoń Zduńska Wola - Włókniarz II Pabianice 16:2 (10:2)

• autor: wilk71, 2014-08-26 17:55

Imponująco rozpoczęli rozgrywki ligowe zawodnicy Pogoni Zduńska Wola. W pierwszym meczu zduńskowolanie pokonali na Stadionie Miejskim Włókniarza II Pabianice 16:2, prowadząc po pierwszych 30 minutach 10:2.

"Chłopaki, jesteście niemożliwi" - tak powiedział jeden z rodziców. I te słowa najlepiej obrazują przebieg meczu. Składna gra zespołowa (aż 14 asyst!!!) spowodowała, że widać było drużynę, a nie tylko indywidualne akcje poszczególnych zawodników.

GRATULACJE !!!

A mecz koniecznie trzeba obejrzeć

Oczywiście, jak gramy z Włókniarzem Pabianice, to musi padać deszcz. To było trzecie spotkanie ligowe, gdy deszcz utrudniał grę, powodując, że murawa była śliska, a piłka potrafiła złapać niespodziewany poślizg. Ale nie widać było, aby to zbytnio przeszkadzało naszym zawodnikom.

W przekroju całego meczu nasza drużyna okazała się znacznie lepsza od przeciwnika, mądrze rozgrywała piłkę. Widać było wielość podań i dokładność w rozgrywaniu akcji. Zgromadzona na stadionie publiczność mogła co chwilę oklaskiwać składne akcje zawodników Pogoni. Nie zawiodła również skuteczność pod atakowaną bramką, a na listę strzelców wpisało się aż 7 zawodników.

Relacja minuta po minucie:

Początek spotkania – zawodnicy wychodzą na boisko w składzie: w bramce Szymon, w obronie Kusek i Marco, w pomocy od lewej Victor, Adi i Kajtinio, a w ataku Theo.

1’ – szybka akcja prawym skrzydłem Kajtinio, dośrodkowanie, obrońcy wybijają piłkę na aut

2’ – dokładne rozegranie piłki pomiedzy Kuskiem i Kajtiniem i ten ostatni strzela obok interweniującego bramkarza ... 1:0

3’ – Adriano przejmuje piłkę w okolicach pola karnego, idealnie podaje do Kajtnio, a ten będąc sam przed bramkarzem nie daje mu szans na udaną interwencję … 2:0

4’ – Victor przejmuje piłkę po lewej stronie boiska, oddaje strzał z narożnika pola karnego, ale tym razem bramkarz gości bezbłędnie łapie piłkę, po chwili Theo otrzymuje piłkę na połowie boiska, decyduje się na indywidualną akcję i strzela nie do obrony z narożnika pola karnego … 3:0

6’ – w walce z trzema zawodnikami gości Kajtinio przejmuje piłkę, podaje do Adriano, a ten strzela minimalnie obok lewego słupka

7’ – przeciwnicy wznawiają grę pod własnym polem karnym z autu, dobiega do niej Theo i strzela z pierwszej piłki …gol! ... 4:0

8’ – rajd lewą stroną Victora, zagranie na środek boiska do Theo, ten z pierwszej piłki znów do Victora, który zagrywa na środek pola karnego do Kajtinio, strzał i …. poprzeczka, ale dobitka jest już skuteczna … 5:0

Zmiany – na boisko wchodzą: Robson, Przemo, Śmiechu, Franek, Filip i Siwy

9’ – chwila nieuwagi pomocników i obrońców, zawodnik Włókniarza strzela i … Szymon bez szans … 5:1

11’ – akcja gości lewą stroną boiska – Robson przerywa akcję w narożniku pola karnego

Gra nieco się wyrównała

13’ – zamieszanie w polu karnym gości – strzał Siwego z najbliższej odległości broni bramkarz

16’ – piłkę pod własnym polem karnym przejmuje Franek, podciąga ja kilkanaście metrów, podaje do Siwego, ten z pierwszej piłki oddaje Frankowi, który po kilku krokach oddaje strzał po ziemi nie do obrony … 6:1 – przepiękna kontra

19’ – dośrodkowanie Kajtinio, tym razem z lewej strony boiska, tor lotu piłki przecina Graco i z najbliższej odległości pakuje ją do siatki obok interweniującego bramkarza … 7:1

Koniec pierwszej tercji – przepiękna gra naszej drużyny !!!

22’ – jedna z nielicznych akcji zawodników Włókniarza – silny strzał broni Szymon odbijając piłkę

23’ – piłkę z lewego skrzydła Adriano zagrywa dokładnie do Kajtinia, a ten trafia w słupek i piłka wychodzi na aut

24’ – po niedokładnym wybiciu piłki przez bramkarza gości piłkę przejmuje Adriano, podaje do Kajtinio, który oddaje piłkę znów do Adriano, ten strzela i … bramkarz bez szans … 8:1

26’ – rzut wolny dla pabianiczan zza linii pola karnego, precyzyjny strzał po ziemi obok muru i Szymon po raz drugi musi wyciągnąć piłkę z siatki … 8:2

27’ – Kusek do Theo, ten strzela w środek bramki, ale bramkarz nie popełnia błędu

28’ – Kajtinio przejmuje piłkę po wyrzucie gości z autu, podaje do Theo, później znów Kajtinio, Victor strzela – bramkarz odbija piłkę wprost pod nogi Adriano, który strzela – bramkarz odbija, ale piłka trafia do Kajtinio, który nie marnuje sytuacji … 9:2

29’ – przypadkowa piłka wybita z pola karnego gości trafia w pobliże pola karnego gospodarzy, ale Szymon przytomnie wybija piłkę na aut

30’ – Adriano – Victor – Marco – Kajtinio – Adriano i Victor z metra pakuje piłkę do siatki … 10:2

Koniec pierwszej połowy, krótka przerwa i zmiana stron, zmiany w zespole

31’- 37‘ - okres wyrównanej i nieco chaotycznej gry w wykonaniu obu zespołów, deszcz przybrał na sile

38’ - Sewek przejął piłkę na środku boiska przebiegł z nią w okolice pola karnego, niestety jego strzał nie sprawił problemów bramkarzowi gości, który złapał piłkę

39’ – po podaniu Siwego strzał Filipa broni bramkarz

40’ – strzał z rzutu wolnego broni Szymon, róg dla gości

Koniec drugiej tercji

41’ – Adriano dostaje piłkę wywalczoną przez Igora, przebiega z nią kilka metrów, strzela w długi róg i … 11:2

42’ – 45’ – znów okres wyrównanej gry bez sytuacji bramkowych dla żadnej z drużyn

45’ – w zamieszaniu na polu karnym przeciwnika piłkę przejmuje Adriano, strzela prosto w ręce bramkarza

47’ – Igor z autu do Adriano, ten strzela w krótki róg, ale bramkarz Włókniarza wybija piłkę na rzut rożny

48’ – podanie Kajtinio z lewego skrzydła na środek do Adriano, ten do Graco, strzał i bramka … 12:2

49’ – podanie Kajtinio do wbiegającego w pole karne Kuska – silny strzał, piłka odbija się od poprzeczki i wpada do bramki … 13:2, przepiękny gol!

50’ – po wznowieniu gry od środka boiska przez gości, piłkę natychmiast odbiera przeciwnikom  Theo, podaje na prawą stronę do Kajtinio, ten przerzuca na drugą stronę do Victora, strzał – minimalnie nad poprzeczką

50’ – krótkie podanie Victora z rzutu rożnego po lewej stronie boiska do Theo, który strzela w długi róg nie do obrony … 14:2

51’ – strzał Marco zza linii pola karnego – nad poprzeczką

52’ – Kajtinio podaje z prawego skrzydła na środek pola karnego do Theo, który wykorzystuje wyborną sytuację … 15:2

53’ – Kajtnio przechwytuje piłkę w obrębie pola karnego przeciwników, precyzyjnie zagrywa do Victora, który strzela z bliska … 16:2

55’ – Śmiechu przejmuje piłkę w polu karnym, ale jego strzał trafia w słupek

56’- 60’ – piłka prawie cały czas znajduje się na połowie Włókniarza, ale zawodnicy nie stworzyli już sobie klarownych sytuacji do strzelenia kolejnej bramki

Koniec meczu – efektowne zwycięstwo po koncertowej momentami grze. Brawo!!!

Zduńska Wola, Stadion Miejski, 26.08.2014r. godz. 16.00, I kolejka łódzkiej klasy E2 Orlik Młodszy grupa II

16:2 Wiktor Kowalczyk (Kajetan Radomski) - 53'

Skład: Szymon Jaworski - Krystian Komisarczyk (1 asysta), Franciszek Nowak, (1 bramka), Seweryn Kowasz, Marek Domagalski, Mikołaj Theodoridis (4 bramki), Kajetan Radomski (4 bramki i 5 asyst!!!), Wiktor Kowalczyk (2 bramki i 2 asysty), Przemysław Kowalczyk, Robert Dąbkowski, Filip Śpiewak, Karol Jama, Kacper Kusiński (1 bramka i 1 asysta), Igor Felczerek (1 asysta), Gracjan Janicki (2 bramki), Adrian Filipiak (2 bramki i 4 asysty), Szymon Śmiechowicz

Trener: Marek Lorenc