Aktualności

Piąte zwycięstwo na wiosnę. Pogoń - Jutrzenka 13:1 film z...

• autor: wilk71, 2014-05-24 10:19
Piąte zwycięstwo na wiosnę. Pogoń - Jutrzenka 13:1 film z meczu

W upalne piątkowe popołudnie, 23 maja na głównej płycie Stadionu Miejskiego w Zduńskiej Woli nasza drużyna rozegrała spotkanie 17. kolejki klasy Górski I z zespołem Jutrzenki Bychlew. Jesienią nasi zawodnicy wygrali z przeciwnikami w Bychlewie 12:3.

Wysoka temperatura, w której przyszło grać zawodnikom, miała swój wpływ na przebieg meczu. Mimo to zduńskowolanie wypunktowali przeciwników zwyciężając 13:1, prowadząc po pierwszych 30 minutach gry 8:1.

film z meczu:

Już po pierwszej tercji podopieczni Marka Lorenca prowadzili 7:1 po trzech bramkach Theo, dwóch Kajtinio i po jednej Victora i Adriano. W drugiej tercji dwie bramki dorzucił Filip, a jedną Pawełek, natomiast w trzeciej na listę strzelców wpisał się Sewek i ponownie, i to aż dwukrotnie, Theo.

W tym meczu padła 150 bramka dla naszej drużyny w rozgrywkach. Strzelił ją w 17. minucie Kajtinio po indywidualnej akcji.

Mecz z Jutrzenką był ostatnim sprawdzianem przed najważniejszym spotkaniem rundy wiosennej z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Już dzisiaj zapraszamy na to spotkanie we wtorek, 27. maja o godz. 17.30 na Stadion Miejski w Zduńskiej Woli.

Pogoń Zduńska Wola – Jutrzenka Bychlew 13:1 (8:1)

1:0 Wiktor Kowalczyk – 2‘ (bez asysty)

2:0 Kajetan Radomski – 5’ (asysta: Adrian Filipiak)

3:0 Mikołaj Theodoridis – 9’ (Kajetan Radomski)

4:0 Mikołaj Theodoridis – 12’ (Kajetan Radomski)

5:0 Adrian Filipiak – 13’ (bez asysty)

6:0 Kajetan Radomski – 17’ (bez asysty)

7:0 Mikołaj Theodoridis – 19’ (Kajetan Radomski)

7:1 zawodnik Jutrzenki Bychlew

8:1 Filip Śpiewak – 22’ (Bartłomiej Nyziak)

9:1 Filip Śpiewak – 32’ (Paweł Kosecki)

10:1 Paweł Kosecki – 35’ (Franciszek Nowak)

11:1 Seweryn Kowasz – 48’ (bez asysty)

12:1 Mikołaj Theodoridis – 50’ (rzut wolny)

13:1 Mikołaj Theodoridis – 51’ (bez asysty)

Skład Pogoni Zduńska Wola:

Jedrzej Kotowski, Szymon Jaworski – Szymon Śmiechowicz, Jakub Woszczyk, Robert Dąbkowski, Igor Felczerek, Bartłomiej Nyziak (1 asysta), Kajetan Radomski (2 bramki i 3 asysty), Marek Domagalski, Wiktor Kowalczyk (1 bramka), Kacper Kusiński, Paweł Kosecki (1 bramka i 1 asysta), Michał Ruszkiewicz, Seweryn Kowasz (1 bramka), Franciszek Nowak (1 asysta), Adrian Filipiak (1 bramka i 1 asysta), Filip Śpiewak (2 bramki), Mikołaj Theodoridis (5 bramek).

Trener: Marek Lorenc