Poszukiwany zespół do sparingu w niedziele 6 marca. Info Trener +48 500 296 272

Aktualności

Poszukiwani zawodnicy

• autor: marek.domagalski, 2022-01-09 20:30

Pogoń Zduńska rocznik 2005 poszukuje zawodników urodzonych w latach 2005-2007 do zespołu grającego w I Lidze Wojewódzkiej. Jeśli umiesz grać w piłkę, jesteś byłym zawodnikiem innego zespołu ale chciałbyś kontynuować karierę piłkarza i rozwijać ją w zespole który gra w najwyższej klasie rozgrywek swojego rocznika i który rywalizuje z takimi zespołami jak Widzew Łódź, ŁKS Łódź i SMS Łódź to zapraszamy. Wyróżniający się Zawodnicy mogą dostać szansę na grę w IV lidze jak młodzieżowcy.

kontakt Trener Marek Lorenc tel 500296272

1 kolejka wygrana z PSV

• autor: marek.domagalski, 2021-08-25 19:01

W środę 25 sierpnia w pierwszej kolejce I Ligii Wojewódzkiej pomimo "szpitala' który mamy Nasi zawodnicy wygrali u siebie z PSV Łódź 4:2

Pogoń Zduńska Wola- PSV Łódź 4:2

Bramki: Jan Szewczyk- 3 bramki, Wojciech Pawlak 1 bramka

DUŻE GRATULACJE dla Trenera i Zawodników!!! Tak Trzymać!!!

Wygrana z SMS u siebie

• autor: marek.domagalski, 2021-05-02 14:10

W niedzielę 2 maja w meczu I Ligii Wojewódzkiej Nasi zawodnicy mimo niesprzyjającej pogody w dużym deszczu i graniu w 10 po czerwonej kartce w pierwszej połowie dla naszego obrońcy wygrali u siebie z UKS SMS Łódź.

Pogoń Zduńska Wola - UKS SMS Łódź 1:0

Kadra: Kogut, Wysmyk - Domagalski, Daniel, Jama, Wrzesiński, Nowak, Krawczyk, Kowasz, Owczarek, Pawlak( 1 bramka), Piotrowski, Filipiak, Szewczyk, Frątczak, Skiba, Jasiński, Bilski

DUŻE GRATULACJE dla Trenera i POTĘŻNE dla  Zawodników!!!

Przegrana z rezerwami ujmy nie przynosi

• autor: marek.domagalski, 2020-11-25 21:15

W środę 25 listopada w sparingu pomiędzy Naszym zespołem rocznika 2005 a Rezerwami Pogoni Zduńska Wola których prowadzi Trener Sławomir Sławski padł wynik 3:6 dla Seniorów.
Nasi zawodnicy dobrze radzili sobie w grze choć niektórzy z nich skończyli wcześniej półtoragodzinny trening z zawodnikami IV ligi u Trenera Bistuły. Także wynik 2:0 do przerwy dla nas pokazuje że 2005 bardzo dobrze realizowało zadania Trenera Lorenca.
Dziękujemy starszym zawodnikom i Trenerowi Sławskiemu za możliwość rozegrania sparingu.

P.S Na pewno oprócz gry w piłkę Nasi zawodnicy od starszych Kolegów nauczyli się bardzo dużo słów z tzw. "polszczyzny rzeczywistej..." wink

POGOŃ ZDUŃSKA WOLA 2005 - POGOŃ ZDUŃSKA WOLA SENIORZY 3:6 (2:0)

Opłaty za treningi- informacja

• autor: marek.domagalski, 2020-05-13 09:48
W związku z przerwą w treningach od połowy marca do końca kwietnia ze względu na panującą epidemię zgodnie z wcześniej wysłaną informacją , za miesiąc marzec
obowiązują składki o 50 procent mniejsze czyli za połowę miesiąca. Za miesiąc kwiecień nie były pobierane składki od rodziców ze względu na brak możliwości przeprowadzenia treningów. Natomiast od miesiąca maja wracamy do normalności, czyli obowiązują 100 procentowe składki
Wpłaty rodziców, którzy dokonali 100 procent wpłat składek za miesiące: marzec i kwiecień zostaną przeniesione na kolejne miesiące czyli za maj i czerwiec.
W związku z powyższym proszę przekazać informacje rodzicom.

Pozdrawiam

Krzysztof Kochelak

Od Trenera-treningi od 8 maja

• autor: marek.domagalski, 2020-05-03 18:15
Witam

Przesyłam info odnośnie treningów w czasach "korony".

1. Z trenerem trenujemy 2 x w tygodniu w cyklu 4 treningi po 1 h w grupach 6-osobowych. Grupy przyjeżdżają na 15 minut przed treningiem, zawodnicy mają zakaz kontaktowania się ze sobą. Do momentu przejęcia kolejnej grupy przez trenera zawodnicy czekają w odosobnieniu.
2. Miejsce treningu - boisko SP nr 7.
3. Godziny treningu (rano, po południu) - do ustalenia. Moja propozycja - z rana.
4. W przypadku mniejszej liczby chętnych możliwe zwiększenie ilości treningów lub ich wydłużenie w czasie.
5. Udział w treningach jest możliwy tylko po dostarczeniu zgody rodzica (druk w załączeniu). Druk proszę przesłać w formie elektronicznej - zdjęć jpg. lub plik pdf.
W przypadku braku zgody proszę mi nie zawracać głowy. Żadne "zapomniałem" albo "wyślę jutro" nie wchodzi w grę.
6. W przypadku mniejszej liczby chętnych możliwe jest zwiększenie ilości treningów.
7. Na zgody czekam w poniedziałek do godziny 20.00.

8. Poza tym realizujemy plan treningów indywidualnych zamieszczonych na stronie zespołu.

Poniżej informacje klubowe, które otrzymałem na maila:

Bez podpisanej zgody przez rodzica zawodnik nie może brać udziału w treningach.

W tej zgodzie ujęty jest punkt odnośnie mierzenia temperatury zawodnikom, w którym rodzice zaznaczają czy będą to robić czy nie. Dla bezpieczeństwa nas wszystkich rodzice powinni informować przede wszystkim trenerów o zdrowiu swojego dziecka, jeżeli coś zauważą niepokojącego.

Poniżej w rozwinięciu zgoda Rodziców a także w galerii do pobrania...

- zabawa z piłką – 25 minut (slalomy, żonglerka, ćwiczenia),

- 5 km ciągłego biegu (zmierzyć czas – znakomity wynik poniżej 22 minut, bardzo dobry wynik – poniżej 24 minut, dobry wynik – poniżej 26 minut)

Wtorek

- pierwszy bieg do B-Testu na odcinkach odpowiednich dla zawodnika (90, 80, 70 metrów – 15 sekund biegu, 15 sekund przerwy)

- drugi bieg do B-Testu na odcinkach odpowiednich dla zawodnika (90, 80, 70 metrów – 15 sekund biegu, 15 sekund przerwy)